Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Min spórolsz/spóroltok?

Min spórolsz/spóroltok?

Figyelt kérdés

Mindenféle tippet, ötletet szívesen fogadok, írjunk minél többen.

Válaszokat előre is köszönöm.



2023. szept. 19. 19:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem rendelek kaját, magamnak főzök, célirányosan vásárolok és megtervezem az étrendem.
2023. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Kaján. Lehetőleg kihagyni a boltokat reggel este.
2023. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

Én kidobtam az ágyneműket, farmerokat, törülközőket. Vettem új cuccokat. Olyan anyagból, ami gyorsan szárad (régen 2 nap, most 3-4 óra).

Ezek vékonyabbak, együtt beleférnek a gépbe, így már csak hetente 1x kell mosnom (60°C) és nem 3x.

Tehát: víz, áram, idő, mosópor.

+ minimalizmus. Kevés cucc-> kis lakás-> kevesebb költség.

2023. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Flagstaff ***** válasza:
81%
Én is kaján, mert mást már gyakorlatilag nem veszünk. Egyrészt az alapanyagok közé felvettem a répát, mint aránylag olcsó adagnövelőt, másrészt adagokat csökkentünk, próbáljuk megtalálni, hogy mennyi az, amitől már nem vagyunk éhesek, így tovább elég ugyanannyi kaja. Jó játék. (Nem.)
2023. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Kocsi helyett igyekszem biciklivel járni (napi 10-10 km oda-vissza). Könyvtárba járok könyvesbolt helyett. Igyekszem főzni.
2023. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Flagstaff ***** válasza:
84%
Én is inkább könyvtárba járok, idén egyszer vettem könyvet eddig. És listával járunk vásárolni.
2023. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Könyvtárba járok még inkább, mint könyvesboltba, nem rendelek kaját, hanem magamnak/magunknak főzök, és előre megtervezem melyik nap mit fogok készíteni heti szinten. Mindig boltonként lebontott listával járok vásárolni szombatonként, és nem veszek meg listán kívüli dolgot.
2023. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Tyúkokat tartok nagy területen és tojást eszek. Emellett van egy nagyobb konyhakertem is. Így jelenleg élelmiszert szinte alig kell vennem.
2023. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Kitana. ***** válasza:
86%
Kaján, de jobban eszem, mint valaha, szimplán figyelem az akciókat és olyankor többet is veszek abból, ami nem romlandó és szeretem és eszerint alakítom a menüket, nem eszem húst, csak nagyon ritkán (ennek nem anyagi okai vannak elsősorban, szimplán nem szeretem annyira), nasit, üdítőt max hétvégén veszek, amikor tudom is élvezni egy film vagy sori mellé.
2023. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
A kaján, az utazáson, néha az áramon.
2023. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!