Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan és min spóroltok?

Hogyan és min spóroltok?

Figyelt kérdés
Minden tippet és ötletet szívesen fogadok.

2022. aug. 14. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem cigizek, nem járok bulizni, ritkán kávézok(heti kétszer), nem járok be csak heti egyszer a városba, nem rakom össze a tv-t(pedig kettő van), PC-t se rakom össze. Ahol nem vagyok ott helyiség ott leoltom a villanyt. És most kezdtem egy olyan munkahelyen, ahol csak pár hetente egyszer fogok hazajàrni, és ha nem vagyok otthon nem fogyasztok semmit, kevesebb lesz a rezsi.
2022. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Én csak annyit, hogy akkor vásárolok, amikor akciós az adott termék. Pl van egy tusfürdő amit szoktam használni, az a Coopban 1100 Ft körül van. Máshol van 800-ért is, de van egy bolt, ahol akciósan 550, olyankor veszek 6-8 db-ot. Sajt, kolbász, sonka is kb 2 hónapog eláll, abból is így szoktam venni, tészta, rizs szintén.
2022. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyenlore meg nem kellett szerencsere. Kajara nem igazan koltok mert vendeglatos vagyok. A rezsim se nagyon valtozik. Meg mindig el tudok tenni havi 2 kilot. Remelhetoleg marad igy. Ha esetleg ez a penz se lenne eleg majd, amit ketlek akkor vannak otleteim plusz bevetelre
2022. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Igazából semmin nem spóroltam, szimplán nem szórtam különösebben a pénzt. Inkább a bevételt próbáltam növelni úgy, hogy tudjak félre rakni.
2022. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Koli -kiváltja az albit. Ez 100-200k spórolás, tekintve hogy a koli rezsivel mindennel együtt kevesebb, mint 10k


Ingyenbérlet, bicikli, gyaloglás, diákjegy


Egyetemi tesi -kiváltja az edzést, ez havi 10k spórolás alsóhangon


Ilyesmik.


Utálok vásárolni (nem veszek feleslegesen pl ruhákat)


Nem kávézok, nem dohányzom, alkoholt nagyon ritkán veszek, nem drogozok


Nem telefonálok, nincs sok mobilnetem.


Nem kell tankönyveket vásárolnom

2022. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fárasztó96 ***** válasza:
97%
Villanyt nem égetem feleslegesen. Led égőkre cserélem a kiégett égőket, így egyre kevesebb esetben b@..ssza ki a biztosítékot. Kaja esetében csak amit muszáj megvenni, vagy akciós. Ami mehet a fagyóba, azt fizukor megveszem és eláll a felhasználásig. Könyvet, ruhát használtan veszek.
2022. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

"koli rezsivel mindennel együtt kevesebb, mint 10k"


Az szép. Én amikor utoljára kollégiumban voltam 8-12 ezer volt a kolesz. Nyárra külsősöknek 20-25 körül. Akkoriban a szobák voltak 30 ezer körül, garzon pedig 60-70 körül volt. Ez volt vagy 8-10 éve.

2022. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem pesti koli. Rezsit nem kell fizetni. Nyáron 15k. Nem emelték a következő félévre sem, de szerintem legközelebb már fogják.
2022. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Az autóval lassabban megyek. 90-100km/h helyett 80-85-tel. Időben elindulok, nyugodtabb is vagyok.
2022. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nézem az akciókat így a szüleim akkor mennek el vásárolni amikor valami akciós. Ilyenkor több darabot vesznek és vagy lefagyasztjuk, vagy ha tartós az még jobb mert eláll. Több napra főzünk, így nincs annyiszor beindítva a tűzhely. Nem klímázunk, inkább elviseljük a meleget, vagy felmegyek mamámhoz ahol a régi vályogház van. A villanyt lekapcsoljuk, nem megy háttérzajnak a tv. Elzárjuk a csapot. Csak ilyen kis egyszerű dolgok.
2022. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!