Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tii mivel spóroltok?

Tii mivel spóroltok?

Figyelt kérdés

Én pl azt csinálom (most kezdtem el) hogy télen nyári ruhákat veszek, és fordítva.

Szívesen olvasom a ti szokásaitokat, ötleteteket.:)


2022. febr. 6. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%

Amit tudok a munkahelyről hozok haza :)

Egyébként igyekszem olyan dolgokat venni amire tényleg szükségem van, ha valami komolyabb beruházás van, utána nézek hol éri meg a legjobban

2022. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%

Azzal csak latszólag spórolsz. Mert mivel olcsó, leárazott, többet veszel a szükségesnél.


Bevasárlólista a mindennapokra, tervezett főzés, kiadasok követese pl app-pal... így lehet spórolni.


Ajanlom a kiszamolo.hu spórolasi tippjeit is.

2022. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
többet keresek mint költök és kevesebbet költök mint keresek.
2022. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2

Ne okoskodj kérlek... Csak a kérdésre válaszolj. Hidd el ennyi eszem van azért.

2022. febr. 6. 19:11
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Igyekszem minél inkább kerülni az impulzusvsárlásokat, előre tervezni (pl. bevásárlólistát írni), ha lehet inkább akciósan vásárolni és a jó érték-arányú dolgokat keresni.
2022. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudok spórolni egyáltalán, ha van mondjuk felesleges 15 ezrem egyből veszek valami kábítószert....ne cuccozatok.
2022. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

Akkor miert írtad ki a kerdést?


A ruhavasárlason minimalist tudsz fogni.

A napi kiadasoknál lehet spórolni.

Kávézgatás, csoki, ez-az.... es már ugrott egy ezres..


Impulzusvásárlasok.. pepco, kik, stb...

2022. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%

Jól jegyezd meg. Csak 1x élsz.

Én nem hiszek a feltámadásban.

Élj teljes életet ne pedig azon stresszelj hogy spórolj.


Én személy szerint megkapom a fizetésemet nem sokat 300k nettó (+- túlóra vagy betegség miatt).

Kifizetem a számláimat. Általába marad 200 ezer körül.

Abból félre teszek 50 ezret (hogy ugyebár munkába tudjak járni).

A maradék pénzemből meg szórakozok és élem az életem.

Mostanság online kaszinozok (10-20 ezret ha megnézek 1 hónapban) de elég jó szerencsém van mert 3. Hónapja tolom és eddig összesen kb másfél milliót nyertem.

Kajázok, kocsira költök, ruháztatom magam vagy bulizok ha úgyvan és így is marad pénzem a hó végére vagy ha ki is 0-zom magam akkor sincs túl nagy gond mert előre bevásárlok élelmoszerrel is stb.


Nyílván nem azt ajánlom hogy mindenap étteremben egyél 5*-os ételeket mert azt csak a milliomos/milliárdosok engedhetik meg maguknak :D de éld az életed, szórakozz, egyél olyan ételek amiket alapvetően szeretsz vegyél olyan ruhát amik megtetszenek. Nem fogok tudni az egészet megvenni egyszerre de minden hónapban valamit sikerülni fog és hidd el sokkal boldogabban fogok élni az életed mintsem hogy egyfolytába a pénzed számold hogy most min spórolj és miből legyen.


Természetesen ha külföldre akarsz menni nyaralni ami általában huzamosabb összeg akkor 1 évre kalkulárd ki hogy mennyi kb a havi "fogyasztásod" és ha megengedheted magadnak rakj félre a fizetésedkor pl 50 ezer ft-ot (mintha hitelt fizetnél vissza magadnak) és 10 hónap után már van 500 ezred félre rakva amiből már szép nyaralásra tudsz menni külföldre.

2022. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Nézem az akciókat a boltban, plusz mivel van Szép-kártyám ezért vásárláskor azt használom.

Én is most januárban vettem pl. pizsit, felsőt, zoknit leértékelve.

Mivel nincs autónk, nem dohányzunk, nem iszunk alkoholt, nincs hitelünk így azért tudunk spórolni, plusz bevásárló lista alapján vásárolunk a párommal.

2022. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%
Kimegyek a veresi piacra, ott fillérekért megy minden.
2022. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!