Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha neten beszélgettek egy...

Ha neten beszélgettek egy személlyel hogy lehet róla tudomást szerezni hogy valós?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy oldalon egy személlyel ami nem közösségi média. Egyidősek vagyunk elvileg, mindketten érettségi előtt állunk stb stb.

De nincs se profilképe, és még az igazi nevét se tudom. És nem nyomozni akarok utána, meg semmi ilyesmit, egyszerűen csak meggyőződni róla hogy valós. Semmi olyat nem kér vagy mond ami baj lenne, csak értitek fura.


2023. szept. 20. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
egyszer videochateljetek
2023. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt én sem akarom, ő meg főleg, mindketten zárkózottak vagyunk, de érted ilyen alap dolgokat azért elmondanék, vagy akár insta vagy valamire átmenni, de ő semmit, és nem is akarom ezt felhozni mert akkor jobban zárkózott lesz, valami tipp?
2023. szept. 20. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezek fényében valószínűleg valami kamu benne.
2023. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha komolyan érdekel ez a személy, előbb-utóbb eljön az a pillanat, hogy mutasd már meg magad vagy találkozzunk. Ezt igazából totál felesleges húzni.


Ha videochatelni nem akartok, akkor találkozzatok egy kávéra. Ha meg nem partner benne, akkor kérdem én, neked megéri az idődet pazarolni egy árnyékra? Ha meg, akkor beszélgess vele így, de fogadd el hogy ennyire tart téged.

2023. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ő sajnos nem vevő semmire. És én beszélgetnék vele így is ha tudnám hogy igazi.
2023. szept. 20. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Építsd le, mert így bárki lehet. Ha idősebb nálad, akkor átélt már mindent amit te is. Így azt kamuzik mellé amit csak akar, mert életszerű élményeket tud előadni, miközben egyre jobban a bizalmadba férkőzik. A csepegtetett infókkal pedig vissza lehet élni.

Szélsőséges példa: tizenéves fiú vagy és ő is annak adja ki magát, aztán a valóságban valami 40-50-es predator, aki így próbál fiúktól képeket kicsalni. Nem ad meg magáról semmit mert "szégyellős, zárkózott", de olyan bizalmi kapcsolatot alakít ki, hogy te végül mégis küldesz magadról vagy az ő hatására; vagy jóhiszeműen, hátha a kezdeményezésedre ő is viszonozza.

A másik oldala ennek, hogy az ellenkezője is igaz lehet, és az van amit mond. De a bizonytalanságban tartás bizalmatlanságra ad okot.

2023. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Át kell menni közösségi médiás profilra
2023. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
54%

Szerintem tökmindegy, h valós, vagy sem.


Megkapod tőle a figyelmet, amire vágysz?

Meg.

2023. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!