Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan hogy jól el beszélg...

Volt olyan hogy jól el beszélgettél itt az oldalon egy másik személlyel? Ezekután ki derült hogy nem is laktok távol egymástól? Te meg merted mutatni magadat online keresztül? Később pedig találkoztatok? Ha igen hogyan alakult a

Figyelt kérdés

kapcsolatotok?

Barátok lettetek?


Meg mertétek magatokat mutatni onlinen keresztül?

Nem féltetek attól hogy nem vagy tökéletes?

Tudom lehet butaság,de kicsit tartok ettől az egésztől,minden embert magam körül szebbnek látok.

El tudom magamat fogadni,állítólag nem vagyok csúnya,régebben volt hogy néhány lánynak be is jöttem és ezt a tudatomra is adta néhány,de azóta azért el telt pár év.


Kicsit durva dolog hogy most találtam egy olyan személyt akinek hasonlóak az érdeklődési körei,aminek örülök és még mindig nem hiszem el.


Tudtok valamilyen tanácsot adni?



2021. júl. 3. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Néha annyira túlagyalják az emberek.


Most ha cseréltek képet rgymásról mi olyan hatalmas gond lehet?


A facén meg mindenhol naponta osztanak meg az emberek fotókat magukról, mindenről.

2021. júl. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen volt, csak arc nélküli képet láttam róla, de soha nem merült fel részemről a találkozás, ő erőltette volna
2021. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!