Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki esetleg segít...

Ha valaki esetleg segít ezekre választ adni,vagy legalább egy témában együttérez,írjon nekem.. Szeretnék egy olyan személlyel beszélni,aki tanácsot is adna és megért. Negatívat légyszi mellőzzük... Régóta bántanak nagyon ezek a dolgok.. ?

Figyelt kérdés

Mit tegyek,ha nem szeretnék már a családommal élni? Mellettem állnak,segítenek,tanácsot adnak,szeretnek...DE! Egyre inkább érzem azt,hogy feszült vagyok itthon,és minden más társaságban, nem érzem jól magam.

Akkor vagyok csak igazán boldog,és önmagam,amikor egyedül vagyok. Csak egyedüllétre vágyom.. de ez nem teljesen megoldható egyenlőre..

Akaratomon kívül taszítok el magamtól sorra mindenkit,mert kezdek egyre inkább megváltozni 1éve.

Szeretethiányos vagyok,és nagyon naív.. Vagyok valakire sokszor,akivel ugyanugy szeretjuk,megertjuk,becsuljuk egymast es van összhang. De ha kapcsolatba kerülök nagyon rövid időn belül rá unok,és egyszer csak egyről a kettőre elhidegülök,és teljes közönnyel,szinte undorral nézek a másikra... és nem érzem hogy tudnék szeretni..bármilyen tökéletes minden..

Viszont néha nagyon jól esik kiadni magamból a sok szart..és beszélgetni valakivel..

Nagyon meg vagyok zuhanva egy ideje,szükségem van egy

hatalmas lelkizős beszélgetésre



#bizalom #empátia #megértés #Beszélgetniszeretnék
2022. júl. 12. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

"Mit tegyek,ha nem szeretnék már a családommal élni?"

Eddig olvastam, gondolom a többi csak a szokásos rinyálós vernyákolás.

A megoldás pedig: költözz el.

2022. júl. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Költözz el 🤷‍♀️
2022. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretek egyedül lenni, az a legjobb, szóval ezt átérzem :D


Viszont azt nem tudom, hogy miért hidegülsz el másoktól. Esetleg úgy érzed, hogy egy idő után (pl egy kapcsolatban) nincs belefektetve annyi energia mint az elején? Mert ez normális akkor ha kiderül nem vagytok egymásnak valók és emiatt történik mindez. Szerintem ha találnál olyat akivel összeillesz még csak véletlenül sem fordulhatna ilyen elő.

2022. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Senki nem szereti, ha arra használják, hogy a más sza..át ráöntsék.Épp elég gond van mindenki mindennapi életében, nem hiányzik még egy ráadás.

Itt bizony benned van a hiba,nem is kevéssé.


Nehéz dolgod van, és ahogy leírod, egyenes út a magány felé.

2022. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Esetleg nem mástól vagy feszült, ezt is ráfogod szerencsétlen családtagjaidra??? Örülj hogy melletted állnak és szeretnek, ez változni fog, nem is kell sok idő hozzá, és akkor megszűnik a problémád! Majd ha egyedül leszel akkor meg az lesz a bajod !!

Miért nem lehet megbecsülni a jót, és élvezni az életet?? Ha lelkizős beszélgetést akarsz hívd fel a Kék Vonalat. Ott lelkizhetsz. De miről is?? ha senki nincs körülötted kivel akarsz "lelkizni"??..

Jobban járnál ha kimennél csak az utcára, emberek közé, egyik-másik a boltban hajlandó lelkizni is..

Ha nagyon gáz a helyzeted akkor meg pszichológus! Nem normális hogy valaki ennyire negatív!! Semmi negatívat, érhető, te magad vagy a negatív, már elnézést ! Miért nem lehet szeretetben, nyugalomban élni, megbecsülni ami van, és akinek családja sincs????

Hány olyat látni hogy elteszik láb alól, vagy meghal egy szem gyerekük.


Neked nem lelkizés kéne hanem elfoglaltság!!

Van nekem is olyan rokonom aki tönkrevágta az egész családját ezzel a viselkedéssel szó szerint, már alig beszélnek vele mert visszaélt azzal is.. és két jó szava nincs senkihez. Önfejlesztés sokat segítene ! De szerintem most a Kék Vonalat hívd fel első körben..

2022. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy kiadni magadból a sok szart? Úgy tűnik túl jó a dolgod, viszont talán nem magad hoztad létre a jólétet, és ez a baj. Saját magad világát, munkáját lelkisegedet kellene felépitdned, önállóságra vágysz. Ennek a legjobb módja az elköltözés ...sőt külföldre. Onnan úgy fogsz hazajönni hogy sokkal jobban fogod becsülni a szüleidet.


/Különben itt is beszelgethetsz, nem kell háttérben maradnomd./

2022. júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talizhatunk én nyertes vagyok
2022. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!