Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltál már olyan élethelyzetben?

Voltál már olyan élethelyzetben?

Figyelt kérdés

Abban, hogy aznap semmi, de tényleg semmi kedved nem volt beszélgetni a családdal, mert mondjuk nem érezted jól magad, beszélni alig tudtál, mert fájt valamid? Mert ma én is így érzem magam. Nincs kedvem beszélgetni a nagymamámmal, aki szinte null huszonnégyben csak panaszkodik. Ma én nem érzem jól magam, épp főzök, de mindenre maximum csak egyszavas választ adok. Máskor szívesen beszélgetek, de ma abszolút nincs kedvem és fáj a torkom. Remélem nem sértettem meg. :(.

Mostanában többször érzem így magam, hogy nincs kedvem beszélgetni vele, mert olyankor is csak panaszkodik.



2023. szept. 24. 11:46
 1/8 anonim válasza:
45%
ja
2023. szept. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Leírod kérlek milyen? Persze nem muszáj.
2023. szept. 24. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Igen

Egyébként, ha ennyire nincs kedved kommunikálni, kérdést kiírni erről (kérdésbe burkolt panaszkodást), miért volt?

Elég lett volna a facebook-ra egy szomorú smiley aztán számolni a lájkokat, meg a kúrókommenteket

2023. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ennyire gyerekes, meg likeéhes.... Csak egy szimpla kérdés.
2023. szept. 24. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is az volt
2023. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, hogy tényleg ekkora baj - e.
2023. szept. 24. 12:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a lendulettel, ahogy leirtad, mondd meg neki ugyanezt.
2023. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Megsértődött. :(
2023. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!