Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ilyen élethely...

Mit kéne tennem ilyen élethelyzetben?

Figyelt kérdés
26 évesen megpróbálnátok albérletbe költözni, és fizetni a díját, vagy hitelhez folyamodni és inkább a majdani saját házad törlesztőjét fizetni? Otthon külön szobám nincs. Viszont a kerestem is 220-300 ezer havonta durván. Úgy érzem egyhelyben topogok mióta nagykorú lettem. Se jogosítvány se autó szó szerint semmim nincs amit fel tudnék mutatni. Természetesen ismerkedni sem tudok hol, pedig szeretnék. Egyre többen vágják hozzám,hogy míg el nem költözök addig nem is lesz mert ez egy rossz előjel hogy közel 30 évesen még mindig otthon lakom és semmire nem vittem. Önállónak önálló vagyok nem ezzel van a gond hogy kiszolgálnak, inkább az anyagiak és a magány rettent vissza az elköltözéstől. Hogy lehetne ezen változtatni, egyáltalán mit javasoltok?
2023. jan. 22. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ mennyi félrerakott pénzed van.

Gyanítom az albérlet realisztikusabb.

2023. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább a hitel+saját lakás, mint albérlet.
2023. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hitel és lakás soha. Én nem a régimódi életben hiszek, hogy egy átlagos munkahelyed van és egy lakásod és örökké ott le vagy kötve. Albérlet, mellette képzés, akár otthon online valami projektet, videókból, vagy hivatalos képzés (ami gagyibb). Aztán új fizető munkát találni a tudásommal, amivel lehet sokkal több fizetést a képességem alapján szerezni. AZTÁN lakás.
2023. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim többsége is inkább a hitel pártján áll, féligmeddig igazuk is van. Igaz nagy igényem nincs efelől, de egy takaros kis családi háznak örülnék már. Az a baj az albérletben nagyon vigyázni kell mindenre, főleg ha olyan a tulaj. Gondolok itt,sok helyen egy kutyát sem engednek be, stb .
2023. jan. 22. 23:49
 5/5 xp ali ***** válasza:
Spórolnod kéne. És találni egy társat. Ketten könnyebb. A mai világban hitelt felvenni nem valami okos ötlet, főleg nem egy keresetből. Ha bukod a melód, mindened bukod. Sztem....
febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!