Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell szenvedni valakinek...

Miért kell szenvedni valakinek egész életében?

Figyelt kérdés

Napestig írhatnám ide a nyűgöm, hosszú lenne és a lőtérit se érdekelné. Ígyis hosszú


Tegnap párom ment autót venni, apuja jött érte,de elcsúsztak egy kanyarba be a napraforgósba, neki baja nem lett a kocsinak se annyira, eltudtak menni. De azt mondta amúgy nem érezte jól magát, de ha már megígérte. ..

Na ez nem történt volna meg ha van jogsim amit 3 év alatt nem sikerült letenni csak a pénzt nyomtam bele.


Ha bármit is tettem anno szerintem már eleget szenvedtem főleg, hogy ezek miatt 2x már volt öngyilkossági kísérletem. Gyógyszer+ pia nem hasznos kombó.


Olyan anyagi csődbe vagyok, hogy hihetetlen. Felmondott hitel havi 200 at kell/ene kicsengetnem.. munkabér 280 ha 3 műszak. Senki nem tud segíteni. Ha lenne nála sírnék.

Külföldi munkát is próbáltam de mivel hülye vagyok meg átvernek nem sokáig maradok. Közvetítő is pénzt húz le.


" család" le szar. Röviden ennyi.


Ne írjátok, hogy menjek pszichológushoz! Ő nem fog nekem pénzt adni, lottó számokat megmondani.


Mellesleg próbáltam menni pszihiáterhez is időpontom volt de nem fogadott... szóval én megpróbáltam.



#szánalmasság #Minek élni #Jobb lenne holtan #Társadalom kullancsa
2023. szept. 25. 07:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

"Gyógyszer+ pia nem hasznos kombó." - ezt írtad. Még szép, hogy szenvedsz, és minden nehéz meg reménytelennek tűnik. Szerhasználat mellett, megfelelő segítségkérés nélkül ez nem fog változni.

Gondold meg. Kitartás.

2023. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem iszok és nem szedek gyógyszert ez akkor volt. Tehát már nem szedem
2023. szept. 25. 10:01
 23/30 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, én azt vettem észre hogy egyre több ember van hozzád hasonló helyzetben!

És nem azért mert munkakerülők lennének!

Nagyon sok dolgos ember van aki egyre inkább csúszik lefelé az életszínvonalukat tekintve. Egyre inkább "nyílik az olló", egyre nagyobb lesz az emberek között a társadalmi szakadék. Régebben volt egy erősnek mondható középréteg ami mára kettészakadt. Vannak akiknek egyre jobban megy, ők egyre jobban keresnek, még a középréteg egy része egyre lejjebb csúszik anyagilag.

Ezek általában a "melósok", akiket nem fizetnek meg normálisan a munkáltatók, pedig szükség van a munkájukra!

Nem lehet mindenki egyetemet végzett, mert akkor nem működne semmi, összeomlana a társadalom. És ha állami szinten (vagy világszinten) nem lesz változás, akkor össze is fog omlani a rendszer. Nem a luxuskiadásokra gondolok, hanem az alapvető, emberhez méltó életre! Normális lakhatásra ahol a fizetésekből mindenki fent tudja tartani magát (albérlet+rezsi) úgy hogy közben ételre, gyógyszerre is maradna neki hónap végén........

Én megértem a kérdező problémáját!

Egyre többen látják kilátástalannak a jövőjüket, még akkor is ha tisztességesen dolgoznak. Már akit hagynak dolgozni, mert túljutott az idióta módon kivitelezett állásinterjúkon.

Arról meg nem is beszélve hogy aki egyedül van, nincs párkapcsolata az szinte teljesen el van lehetetlenítve attól, hogy nyugodtan éljen anyagi értelemben (tudom kivételek a jól keresők: IT szektor, orvos, ügyvéd, mérnök stb).

Lassan ott tarunk hogy "kényszerítve" lesznek az emberek hogy összeköltözzenek valakivel (idősebb korban is, nemcsak fiatalon), mert egyedül nem lehet egy lakást fenntartani (kivéve azokat akik örököltek vagy a szülők hozzásegítették egy saját lakáshoz, esetleg külföldön dolgoztak).

A kérdező problémája sajnos nem egyedi!

2023. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
30%
Hat amilyen alapot csinal maganak az ember fiatalon ugy el felnottkent
2023. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Így van kedves utolsó!

Én egy tanulatlan utolsó féreg vagyok és csak sajnáltatom magam.


19 évesen elhúztam otthonról , albi + suli+ meló már akkor 8 órában. Érettsêgi + 2 szakma dehát egyik sem egyetem és egyik sem mérnök, orvos ez van. Ennyit tudtam tenni a felnőttkori életemért a semmit. Már most sajnálom h nem álltam prostinak mert valóban megalapoztam volna a jövőm és nem is rinyálnék itt az biztos.

2023. szept. 25. 14:40
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
Zzzzzz Zzzzzz
2023. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Te voltál iskolában is a szekáló ugye?


Remélem fel dobtam a napod, sajnállak h nincs jobb dolgod, mint itt cseszegetni arc és név nélkül másokat!


Ebből táplálkozol h aki szenved abba még te is kést forgatsz , elég szánalmas! Én legalább másokat nem bántok!

2023. szept. 25. 16:23
 28/30 anonim ***** válasza:
Az a baj h bantasnak veszed az igazsagot. Ezzel igy semmire nem mesz inkabb azon gondolkozz, hogy oldod meg
2023. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Megfelelő eszközökkel most kêszülök megoldani nyugi... hello
2023. szept. 25. 21:19
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
jajj de getszi fárasztó vagy már
2023. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!