Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok,...

33 hetes terhes vagyok, kisfiút várok. Rettentően fent, a mellem alatt érzem csak a babát. Ott nyomja ki magát és rugdos. Az egész hasam fent van,ilyet még nem láttam. Nem hasonlít terhes pocakra. Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon fura mert nem csúcsos a hasam, a köldökömnél egyáltalán nem feszül a bőr inkább 5 ujjnyival felette.

Mondjátok azt hogy lejjebb fog menni a baba... Annyira de annyira kellemetlen. A gyomrom,gyomorszájam és bordáim teljesen oda vannak.



2021. szept. 14. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig fejvégű fekvése volt. Lehet hogy keresztbe fekszik? Lent nem érzek semmit
2021. szept. 14. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem Szimplán oda helyezkedett. De ha elmegy nogyogyaszhoz ott kérhetsz uh-t, lecsekkoljak neked.:)


Kellemes baba vásárt, könnyű szülést kívánok! :)

2021. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mind két gyerekem nekem is nagyon fent volt. Volt hogy nem tudtam leülni, mert fájt. Most a harmadikat várom, de ő eddig nagyon lent van, és nagyon összehúzza magát. (Uh-n se látni semmit, karja, lábai, minden az arcába, az egész egy kis gombóc).


Egyébként ez normális, nem minden baba az anyukának kényelmesen fekszik el. Nekem szívás volt egészen a szülésig, de remélem neked kicsit lejjebb húzódik majd.

2021. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális ez terhességel jár.babát soha nem ugy helyekednek el,soha nem azon az oldalon vannak ahol kényelems az anyukájuknak
2021. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Húú, nekem is nagyon fent van most. 32 hetes vagyok. A bordáim, most főleg a bal oldalon a mellem alatt annyira fájnak, mintha valaki behúzott volna oda jó erősen. Én sem bírok sokáig ülni vele...Első terhesség alatt nem volt ilyen emlékeim szerint. Tartok tőle, hogy normális. Holnap megyek gondozásra, erre azért rákérdezek.
2021. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!