Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes leszek holnap, volt...

24 hetes leszek holnap, volt már hasonló érzés valakinél mint ha égne az egész nyelőcsöve? nekem szó szerint olyan mint ha vele együtt az egész mellkasom égne belülről, néha a levegő vétel is nehéz, nyomhatja a baba? első terhességem.

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet gyomorsav? Én végig szenvedtem vele, aludni sem tudtam rendesen. Nyugi, amint megszületik szinte azonnal jobban leszel...sajnos ez nem vicc, tényleg csak akkor lett jobb.
2022. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos 3 napja az is nagyon sok és iszonyat erős, akkor biztosan az okozza
2022. márc. 13. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsére csak egyszer jártam így, végigmarta a nyelőcsövemet a gyomorsav és ahogy az első válaszoló, úgy én se tudtam napokig aludni.

Nekem szerencsére a rennie segített rajta és azóta elkerül ez a kellemes dolog (le is kopogom).

2022. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Igen, akkor biztos, hogy attól van.

Próbáltam én is mindent, a Rennie meg Gaviscon egy kis időre segített, de nem teljesen váltak be, így nem is alkalmaztam ezeket inkább. Salvus víz is hatásos sokaknak, hátha bejön neked is.

2022. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gaviscon nekem bevált egyik babánál, másiknál csak a ludea amit az orvos ír fel. Ez bizony gyomor égés/ reflux, teljesen normális terhesen, nézz utána mikre érdemes figyelni az étkezésben, amivel csökkenthető, de ha nagyon durva, akkor valószínűleg csak a fentebb leírt készítmények fogják enyhíteni
2022. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Salvus víz vagy Rennie.

Valószínűleg gyomorsav a ludas

2022. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton Renniet szedek, de lassan már semmit nem ér, állandóan jön fel a savam, büfögök, hányingerem van, mar a sav.

Szerdán felíratom a ludeat az orvossal, neked is ezt ajánlom.

2022. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is Ludeát kaptam, ugyanis a 20.hét körül volt, hogy napokig nem aludtam a sav miatt. Teljesen bevált. Az első szem után megszűntek a panaszaim.
2022. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!