Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már így a mekiben?...

Voltatok már így a mekiben? Hogy rázzam le őket?

Figyelt kérdés

A mekibe bejött egy roma anyuka, nagy babakocsival és tizenötezer gyerekkel. Az egyik nagyobb kisfiú van kiképezve rá, hogy minden asztalhoz odamenjen, és elkérje, "amit már nem eszel meg". De az ember azért vesz mindent, hogy megegye vagy elvigye. Így nem kaptak semmit, ezért a következő körben az anyuka jött mindenkihez, hogy "jaj, csak egy kétszázast"

Tőlem azt se kapott, erre leült a közelembe, majdnem velem szemben (egyedül vagyok nőként), és azóta is mereven bámulja, ahogy eszem meg mobilozok. Gyakorlatilag kinézi a számból a kaját. Én levegőnek nézem, de már zavar. És csak engem bámul így.

A kisfiú jövet-menet az arcomba bámul, ő rója a köreit, de közben a többi gyerek is szétszéledt már az étteremben. Belakják a teret.

Már lassan azon vagyok, hogy szólok a pultosoknak, de amúgy semmi rosszat nem csinálnak a gyakorlatban, elfogadják a nemet, csak sokan vannak, sokan kérdezik ugyanazt, meg ez a merev, szándékos bámulás zavaró. Az a baj, hogy nem akartam még elmenni, a kajám felénél se tartok.

Ki mit tenne?


2023. szept. 25. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Istenem, undorítóak az ilyen "emberek". A helyedben abban a pillanatban, hogy leült az a nő, odébbmentem volna, de továbbra is figyelmen kívül hagyva. Az értékeidre vigyázz.
2023. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A főnök kellene intézkedjen, hogy ilyesmi ne forduljon elő. Én sem maradnék ezután, elmenne az étvágyam is tőlük.
2023. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Így már én is jártam, bár ő férfi volt, gyerek nélkül. Én odaadtam neki az összes aprót, ami nálam volt. Erre leült velem szemben és szép lassan megszámolta.😒
2023. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a dolgozóknak. Rontják az üzletet is.
2023. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Elvitelre kérném a kaját és megenném otthon ahogy szoktam
2023. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel biztonságiak nincsenek, a dolgozóknak tudsz szólni. Ha nem fogyasztasz és zaklatod a vendégeket, ki fognak rakni (kedvesen küldeni). Ez nem cigánykérdés, egy üzletben sem lehet körbejárkálni és tarhálni.
2023. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha konkrétan pénzt kér, az még szabálysértés is, még a rendőr is bemehet intézkedni velük.
2023. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha balhéznak, a dolgozók nyomhatnak egy pánik gombot, akkor meg jön egy szekus járőr, ha ő úgy ítéli, rendőrök.
2023. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan, nagyon sajnálom ami veled történt.


Nem értek egyet, ez nem a szerencsétlen 19 éves diákmunkás feladata, ő is épségben szeretne hazamenni, nem hiányzik egy késelés bruttó 1200 forintért, az étterem a hibás, hogy nincs biztonsági őr, vagy egy felnőtt férfi manager.


A legfontosabb, hogy én balhét csapnék a neten, az étteremben semmiképp, jól tetted, az *behelyettesítés* vigyázni kell, belőled egy van, ők meg 15 év múlva annyian mint mi.


Írd le ezt a történetet (bármilyen cigányozást kihagyva) egy egycsillagos értékeléssel párosítva az étterem Google Review oldalán.


A magyar mekinek is írhatsz info@hu.mcd.com, ha kisváros, a város Facebook csoportjába is.

2023. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azért bámult, mert közben magában wudu átkokat szórt rád.
2023. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!