Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha arra jó vagyok...

Mit tegyek ha arra jó vagyok hogy gyárakban robotoljak és mindent megcsináljak, de arra hogy normálisan viselkedjenek velem az emberek arra nem?

Figyelt kérdés
Minden közösségben már néhány hét alatt közutálat és nevetség tárgya leszek és teljesen kívülálló, sehova se fogadnak be
2023. szept. 26. 05:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Keress egy őszinte embert azokból a közösségekből aki elmondja az okát.
2023. szept. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem valószínűleg nem iszol nem dohányzol ès konfliktuskerülő is vagy.
2023. szept. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

És ez egy közössègben irritáló tud lenni, saját bőrömön tapasztaltam.

2es voltam.

2023. szept. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Mert gyenge jellem vagy! A munkahely nem azért van mert buli! A munkahely azért létezik hogy :


- elvegyék az idődet kevés pénzért

- elfaradj

- szenvedj az ott töltött idő alatt

- harcolj a kollégákkal

- el keljen viselni a megalazast , bantast hogy mindig valakik ártani akarnak neked

2023. szept. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanez, de szerencsére rátaláltam a megfelelő munkahelyre, azon belül a megfelelő részlegen és a megfelelő műszakbeosztásban, ami a társakat illeti. Marginálisan ugyan, de tudok a közvetlen munkatársaimhoz kapcsolódni, ugyanakkor elnézik a furcsaságaimat. Előtte én is szenvedtem mindenhol. A meló szar, a fizetés szintén, de inkább maradok a posványban mint hogy valahol máshol megszégyenüljek.
2023. szept. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Én úgy oldottam meg, hogy alapból durva sz4r voltam az emberekkel. Nem kell megadni az alapvető tiszteletet sem. Ha főnök/műszakvezető/annak a csicskája bunkózott akkor csak ledobtam a földre a kesztűmet hogy megyek haza. Nem maradok. Rögtön stílust is váltottak ilyenkor, könyörögtek hogy maradjak.


A munka mellett pedig tanultam egyetemen, és egy okt is elvégeztem, hogy ne kelljen sokáig ilyen alja munkahelyen dolgoznom.

2023. szept. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, ha kivétel nélkül mindenhol megutálnak néhány héten belül, akkor ott a hiba benned van. Nem tudom, mi az, nem ismerlek. De olyan nincs, hogy mindig mindenhol mindenki hülye, csak te nem.
2023. szept. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem 7es ez nem feltétlenül így van , vannak olyanok akik alapból konfliktuskerülők ,fèlènkek, nyugodtak,nem szarkeverő típusok.Azokra szeretnek a gennylàdàk ràszàllni klikkesedve is vagy egyénileg is,szeretik jól elàztatni őket a háta mögött,ők meg profitàlnak belőle.

Az állatvilágban is a gyerekek között is meg a felnőttek között is ugyanaz van mint a börtönben csak más formában.

A gyengèkre ràszàllnak,kicsinàljàk.

Amikor a nagymamàm csirkéket nevelt a sèrült lâbút külön kellett tartani ,hogy a többi ne bàntsa . Sajnos a gyenge mindenütt cèlpont

2023. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Robotolj tovább szépen csendben.
2023. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.

Akkor érdemes magát felvértezni a megfelelő képességekkel, hogy a felszínen tudjon maradni. Pusztán azért, mert valaki félénk és nem szarkeverő, nem fogják MINDENHOL kicsinálni. Talán valahol igen, de nem mindenhol.

Átérzem a Kérdező helyzetét, mert fiatal koromban én is ilyen voltam. És el is hittem, hogy azért bántanak, mert tůl jó vagyok erre a világra. Aztán úgy alakult, hogy volt lehetőségem kicsit elcsendesedni, kívülről nézni magam, és szép lassan összeállt, hogy hol is volt a hiba.

A mai napig csendes vagyok, kicsit gátlásos stb. Nem vagyok a társaság középpontja, de nem bántanak sehol már legalább 10 éve.

2023. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!