Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérdezzem meg, hogy akar e...

Kérdezzem meg, hogy akar e találkozni?

Figyelt kérdés

Röviden:


1 hónapja találkoztam vele egy diákmunkahelyen és egész nap tök jól elbeszélgettem a lánnyal.


Azután pár napja összefutottam vele buszon, és ott is elbeszélgettünk aztán megemlítette a végén, hogy reméli még találkozunk.


Tegnap ráírtam, feltettem egy kérdést visszaírt, aztán írtam egy szimpla, "Mi a helyzet veled?" (tudom sablon kérdés) és nem írt rá semmit sem. Írjam meg neki, hogy igazából csak elakartam hívni találkozni valamelyik nap vagy csak tojjak bele az egészbe? Mert én túl sok esélyt nem látok arra, hogy összejönne a dolog, miután egy általános kérdésre se tud válaszolni.



2023. szept. 26. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd. De ha írásban teszed ezt, akkor figyelj sokkal jobban a helyesírásra, mert simán elutasíthat pusztán emiatt.
2023. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Én nem szeretnék ismerkedni, találkozni senkivel. Szerintem, ő is így lehet.
2023. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Mégis, honnan jön az, hogyha te nem szeretnél ismerkedni, akkor más se? :D

Ennyi erővel én nem szeretem a spenótót, szerintem más se...

2023. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!