Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik voltak az eddigi legszörny...

Mik voltak az eddigi legszörnyűbb rémálmaitok?

Figyelt kérdés

Már persze ha publikus.

Ez a kérdés ma jutott eszembe, miután azt álmodtam, hogy egy ballagásra összegyűlt tömeg tagjait mindenféle dinoszauruszok zabálják fel...



2023. szept. 27. 18:25
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
44%
Néha azt álmodom, hogy leugrik a macska az erkélyről (6. emelet), és látom lent a holttestét. Amúgy nem szoktam nagyon felkavaró dolgokat álmodni ezen kívül, az ilyen szörnyes, horror álmok nem zaklatnak fel annyira, csak úgy gondolok ezekre vissza, hogy úristen, mekkora fszság.
2023. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Az hogy másnap dolgozni kell aztán miután felébredtem kiderült h valóság xdddddddddddddd
2023. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
volt egy nem régi nagyon emlékezetes, pedig alig szólt valamiről, lepusztult formájában sétáltam a városkámnak, mentem haza. találkoztam régi kötekedő osztálytárssal először egy lámpaoszlopon felakasztva, utána valahogy már mellettem sétálva(?) majd az utcánk aljára érve (egy domb tetején lakom) bokáig érő sáros víz zubogott az utcán amit öregek lapátoltak és folyt el messzire a távolba. lapátot fogtam és segítettem nekik egy kicsit, majd kifújva magam mondtam hogy na, majd holnap folytatjuk. és akkor rámnézett az egyik és mondta nagyon nyomasztóan és komoly hangsúllyal hogy "tudod te mi lesz itt holnap?" amire nem tudtam felelni, csak elindultam haza, de úgy döntöttem hogy egy lapátot azért még hazalopok, jól jön az. nagy nehezen felgyalogoltam a házunkig a bokáig érő vízben és elmentem a kertbe hogy letegyem. és pont nap vége volt, nagyon kései szürkület, és hátul az üres kertben 1-2 fekete szellem alak suhant el, és akkor hasított belém egy olyan felismerés hogy már én is ilyen vagyok, nem élek, és holnap vége a Világnak. erre ébredtem
2023. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit álmodtam hogy megöltek valakit...és részese voltam vagy ott voltam a helyszínen! Nagyon rossz álom volt!
2023. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Én azt álmodtam, hogy hirtelen meglátok a a távolban egy mozdonyfejű embert, és felém fordul lassan, aztán hirtelen, minden hang nélkül hihetetlenül gyorsan elkezd felém jönni, de úgy, hogy a lábai meg se mozdulnak. Erre aztán valami ilyesmi hangot adtam ki:

"WUÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁK!!!!!"

Aztán felébredtem, és észrevettem, hogy egy igencsak nagy vizelettócsában fekszem. 😂

2023. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én évente 1x emlékszem mit álmodtam de azt is elfelejtem felkelés után 10 perccel
2023. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Konkrétumra nem emlékszem, sémák vannak. Talán az amikor elakarok jutni valahova, de nem sikerül.
2023. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy régi kastélyban mászkáltam éjszaka, vagyis menekültem valaki elől, aztán az egyik szobába benyitva egy kislány elkezdett sikoltozni, akinek ráadásul a fél arca hiányzott. Ez egy visszatérő álom volt 15-16 évesen, emlékszem, hogy később már "tudtam" előre, hogy melyik szobában lesz a lány xdd Nagyon furcsa volt és rendszeresen felijedtem, még most is rossz érzés, ha visszagondolok rá.
2023. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
rendszeresen voltak zuhanós álmaim különböző háttérsztorikkal ahol végül a tehetetlenül lassú becsapódás pillanatában ébredtem fel, nagyon nem kellemes
2023. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy héttel ezelőtt nagyon furcsát álmodtam.


Azt álmodtam, hogy az ördög lebeg a város fölött...


Budapesten lakok, és azért álmodtam ilyet, mert annyi rossz történt a környezetemben. Az egyik gyermekem kórházba került, a kollégáim is lebetegedtek és sok más rossz is történt. Mintha elkezdtem volna felismerni az ördög ténykedését, pedig korábban nem voltam vallásos

márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!