Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális dolog, ha teljesen...

Az normális dolog, ha teljesen depressziós vagyok, valahányszor véget ér egy Star Wars sorozat? Most is így érzek az Ahsoka miatt.

Figyelt kérdés

Ez évek óta megvan, viszont semmi más sorozatnál nem érzek ilyet, sőt, alig nézek bármi mást. A Star Wars ellenben olyan, hogy kb. ünnepnap minden nap amikor kijön egy epizód, ráadásul az utóbbi időben (Mandalorian, Andor, Ahsoka), csúcs minőségű, hardcore Star Wars sorozatok készülnek, amik sztoriban, látványban, színészi játékban és zenében is zseniálisak. És egyszerűen borzalmas érzés amikor véget ér már az adott epizód is, hát még mikor a komplett sorozat. Jövőhéten lesz vége az Ahsokának, még ki sem jött az utolsó rész de már most depressziós vagyok mert tudom hogy vége lesz, nem lesz több epizód, nem lesz mit várni, és lezárul ez a zseniális "utazás". Nagyon rossz érzés, hetekig magam alatt vagyok emiatt.

Ez egy normális dolog?



2023. szept. 28. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerezz barátnőt, vagy barátot és ne egy nyamvadt sorozat miatt epeszd magad. Mert Te is tudod, hogy nem. Ez nem normális állapot.
2023. szept. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Normális vagy nem, engem is csak a sorozatok tartanak életben. Mondjuk annyiból szerencsés vagyok, hogy nem csak a star wars sorozatok, szóval egyiket darálom a másik után rögtön.


Szerencsédre már SW sorozatból is elég sok van, kezd el előlről nézni őket. Egy TCW dara azért kitart sokáig.

2023. szept. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Nem.

Az igazi fanok akkor esnek depresszióba, amikor a Disney felböfög egy új StarWars filmet vagy sorozatot:D

Oké, van ami jóra sikerült, ez tény. Maradjunk ennyiben.

2023. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Emily válasza:
53%

Láttad a Star Wars animációs sorozatait? Azok is nagyon jók - számomra még jobbak is - és sokévadosak, sokáig kitartanak!

- A klónok háborúja (Clone Wars) - 7 évad

- Lázadók (Rebels) - 4 évad

- Bad Batch (Rossz Osztag) - 2 évad (harmadik záróévad készülőben)

2023. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem valahol a nem normális és a normális között van. Kereshetnél valami mást is, ami ennyire érdekel téged, de közben tényleg lehangoló tud lenni, ha beszippant egy fiktív univerzum, aztán egyszer csak már nem tudsz többen "benne lenni".

Nézd újra, vagy nézz más star wars filmeket és sorozatokat. Mondjuk ha érted az Ahsokát, valószínűleg már láttad az animációsokat is. Olvass star wars könyveket! Abból rengetek van, nem hiszem, hogy egyhamar végeznél az összessel. Például Ahsokának is van egy novellája, nekem nagyon tetszett.

Hajrá, szép napot!

2023. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még más sorozatnál megérteném de Star Wars? Nem, nem normális. Az legyen már benned egy kis gerinc.
2023. okt. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A függőségből fakado lelki nyomás= depresszió.

Az pedig betegséggé fajulhat. Szakadj ki belőle a valós életbe.

nov. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mai világban sok embernek van valami, amibe tud menekülni a valóság elől.
nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!