Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkahelyen azt hiszik, hogy...

Munkahelyen azt hiszik, hogy én alapjáraton csendes vagyok, közbe csak az van, hogy közöttük érzem magam feszélyezve. Hogyan mutassam meg nekik fél év után, hogy ez nem én vagyok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem a megfelelő környezetben vagy, nem fogsz feloldódni sosem. Mert az fut a fejedben, hogy mit fognak gondolni.
2023. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Meg a kérdező is iszonyat előítéletes, és eleve kirekesztő másokkal szemben. Akkor meg mit várunk.


Menj közmunkások közé, ott majd te leszel a király.

2023. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Na utolsó agyhalott 12-es.

Te pont azok közé tartozol aki lenézi a közmunkást.

Remélem anyád csuklik, te férfi nemi szerv!

2023. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hol írtam, hogy lenézem őket? A kérdező gondolom pl. operátorként dolgozik valamelyik multinál, ezért utálja a diplomás mérnököket.

Ezért ajánlottam neki egy-két munkakörrel alacsonyabb beosztást. Részemről semmi lenézés nincs.:) te értő olvasást nem ismerő, női intim testrész. :D

2023. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozok gazdasági asszisztensként
2023. szept. 29. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!