Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tini lányok, tőletek kérdezem...

Tini lányok, tőletek kérdezem miért változhatott meg?

Figyelt kérdés

Beszélgetek pár hónapja egy lánnyal. Nem is feltétlen kapcsolatként mert az elején nem tisztáztuk le de semmi olyan flört meg semmi nem volt, mint 2 barát úgy beszélgettünk aztán pár hét után mondta hogy ő ismerkedik stb meg minden és hogy barátként akkor csak én meg mondtam tök okés persze.

Aztán sokat beszélgettünk éjfélig meg minden, mindig dicsért, mindig mondta mennyire jó velem beszélgetni, meg hosszasan írt meg minden is, éreztem hogy fontos vagyok. Mindig tök aranyosan köszönt el stb. De mindig barátként, párszor mondta is, hívott barátnak.

Aztán mostanság nem érdeklem annyira. Augusztus vége fele óta.


Én mondtam neki hogy nem muszáj beszélgetni, vagy ha elkezdődik az iskola akkor csak hétvégén vagy valami (mindketten érettségizünk és egyetemre megyünk) mert pont erről beszélgettünk. De ő mondta hogy nem nem ugyan annyit fogunk beszélgetni stb. De nyilván ez nem így van.

És nem lehet csak az iskolára fogni mert iskola előtt kicsivel ez volt már.

Szóval a lényeg hogy már olyan nagyon átlagos ez a beszélgetés. Sokszor köszönés nélkül eltűnik meg minden.


2023. okt. 1. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a “meg mindent”-t felejtsd el. Igénytelenség. Ha a vele történt beszélgetés során is ilyen igénytelen vagy, ez is lehet a baja.

De leginkább az elfoglaltságára tippelek, és arra, hogy közben lett egy komolyabb partnere, aki a kevés szabadidejét leköti.

Felejtsd el. Az élet megy tovább.

2023. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te voltál a tartalék.

Van jobb kani, most ár hanyagold.

Ilyen az élet sry nézz másik lány után.

2023. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyrészt ha, már felesleges is az egész mert nincs ha. Másrészt nem igénytelenség.
2023. okt. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!