Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felnőtt fejjel, az érzelmei...

Ha felnőtt fejjel, az érzelmeimet színekkel fejezem ki, mikor indulatos vagyok, majd nem akarok kommunikálni és senkit megbántani, akkor elfogadható-e az, hogy mondjuk a kék színre mutatok, esetleg akkor, ilyen ruhát veszek fel?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Elfogadható, ez egy jelbeszéd, ha megbeszélitek mit jelent legalább nem kell habognod és kimondani ezt a mondatot kedvesen miközben épp erre nem vagy képes: "Ne haragudj szívem (anyu apu fiam lányom kutya Gizi stb), hogy most éppen nagyon ideges vagyok, bár nem látszik mert a hangomat tudatosan kontrollálom amitől egyszer tönkre fogok menni, szóval ideges vagyok, valami külső oka van nem ti, ne sértődjetek meg semmin, legyetek toleránsak és ne most kérjetek palacsintát, illetve várjatok legalább 10 percet, köszönöm szépen a megértéseteket szeretlek titeket minden másodpercben, szépek és ügyesek vagyok, köszönöm hogy meghallgattatok. "

Mert ehelyett tényleg egyszerűbb rámutatni a kékre.

2023. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!