Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a kedvetek...

Milyen hatással van a kedvetekre az, hogy egyre korábban sötétedik, és 1 hónapon belül már 5 körül sötét lesz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Magasakra-alacsonyakra, egyformán hat az egész.
2023. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Rám olyan jó hatással nincsen. Nincs párom, nem szeretek itthon ülni. Amikor hosszabb napok voltak elmentem kirándulni, bringázni. Tekerni mondjuk tudok most is este míg nincs hideg, de télen nem fogom elővenni.


Szerintem az ilyesmi akkor jó, ha van valakinek párja, gyereke, családja akikkel elvan otthon is.

2023. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon tetszik. N
2023. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Örülök neki, kedvenc időszakom. Végre nem lesz 27-30 fok..
2023. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs már annyira dög meleg, az jó. Amúgy... engem nem zavar. Én szeretem az őszt.
2023. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, a sötét reggeleken nehezebben ébredek, de a sötét esték miatt sose éreztem magam rosszul. Annak kifejezetten örülök, hogy a sötét miatt kevesebben fognak randalírozni az utcán, főleg gördeszkások, rolleresek lesznek jóval kevesebben.
2023. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
73%
A levesebb fény kedvez a melatonintermelődésnek, így ilyenkor jobban alszom. Persze az első fénysugarak már kint találnak,hogy a napi dopaminadagomat is begyűjtsem.
2023. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

A sötétetésnek nem örülök. Ha valamit igazán szeretek a nyárban, akkor az a hosszan tartó nappali világosság.

De az ősziesebb időnek én is örülni szoktam, mikor már dzsekiben és/vagy pulcsiban lehet kint mászkálni az utcán, erre viszont még egyelőre várni kell. Nappal még nagyon nyárias a klíma.

2023. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
42%
Semmilyennel, a kedvemre nincsenek ilyen apróságok hatással, jobban kedvelem a sötétet amúgy, de ettől még világosban sem vagyok egy búvalbszott valaki. Ennél komolyabb dolgok kellenek azért a kedvem befolyásolásához.
2023. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem csípem a dolgot.
2023. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!