Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a kedvetek...

Milyen hatással van a kedvetekre az, hogy egyre korábban sötétedik, és 1 hónapon belül már 5 körül sötét lesz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
Örülök, nekem jobb tetszik a hosszú sötét, mint ez a mostani időszak. Akkor legalább egész este sötét van, és nincs így hogy mire belejönne az ember a sötétségbe, már aludni kell, de még nem vagyok álmos. Nyáron is jó mert akkor meg egész este világos van.
2023. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Na, a korán sötétedést nehezen viselem.


Én szingli vagyok, de meglehetősen jól elvagyok otthon is, sok dolog érdekel és azok lekötnek (sokan meg párjukkal, gyerekükkel mennének ki), de én otthon se szeretem szabadidőmben a kinti sötétet.


Nemsokára szinte csak sötétben lehet futni, csak sötétben lehet barátokkal sétálni, ha az a terv, nem lehet fotózni, de engem, mint már írtam, otthoni olvasgatás közben is "lehoz az életről".


Miközben meg munka közben világos van, felőlem lehetne akkor sötét.



Az mindenképp pozitívum, hogy eltakarodik ez a meleg.

2023. okt. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!