Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kerestél is bárkit itt,...

Ha kerestél is bárkit itt, barátot, párkapcsolatot, beszélgetőtársat stb. megtaláltad?

Figyelt kérdés

#Barátság, párkapcsolat keresés
2023. okt. 5. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatot próbáltam régen, de nem igazán jött össze, főleg azért mert iszonyat messze laktak mindig akivel úgy alakult.

A rendes barátokkal ugyan ez a helyzet, mindenki messze lakik, a netes barát meg nekem a beszélgetőpartnert jelenti, úgyhogy a tavolság miatt elhasalt párkapcsolat/barátság mind ide gyűlt, van/volt jópár ember akivel neten rengeteget beszélgettünk.

2023. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Annó valamit kerestem középiskolás koromban...

Akkor még másik felhasználóm volt. Volt is egy lány, akivel évekig beszélgettünk, talán 3-4 évig..

Egyik napról a másikra megszakítottuk a kapcsolatot egy félreértés miatt, ezek után töröltük egymást facebook-ról, azóta nem beszéltünk.

Azóta nem igazán próbáltam itt beszélgetni. Közel 4 évig fel se néztem az oldalra. Meglepve tapasztaltam, hogy ilyen szintek lettek meg mi egymás..


Én úgy gondolom, hogy megtaláltam, akit kerestem, csak éppen akkor még nem tudtam felfogni ezt.

24F

2023. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. okt. 5. 12:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan is.

Immár ismét egyedül, nélkülük.

2023. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátot nem kerestem itt sosem. Párkapcsolatot próbáltam, de nem jött össze, helyette lett egy két nő akik a beszélgetőtársai lettek rövidebb-hosszabb ideig, de aztán miután kipanaszkodták magukat, mindegyik eltűnt egy szó nélkül.

Amit viszont kifejezetten keresni szoktam, az támogatásos kapcsolat a fétisem megélésére. Érdekes módon erre viszont találtam már partnereket innen az oldalról. Pedig alapvetően nem ezért regisztráltam annak idején, és nem is gondoltam volna, hogy lehet itt ilyen nőket találni.

2023. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös, köszönöm a hozzászólásokat!
2023. okt. 5. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretséget-, de nem barátságot igen. 2 személlyel ismerkedtem itt: az egyikkel szerencsére majdnem rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, de sosem találkoztunk még.

A másik személlyel elindult egy barátkozási-, ismerkedési szint, aminem az eredménye egyre halványul, elhal...

Ez van.

2023. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!