Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek a beszélgetőtár...

Lányok! Nektek a beszélgetőtárs szó negatív jelentéssel bír?

Figyelt kérdés

Mikor kiderül, hogy beszélgetőtársat keresek, pedig ezt alapból is tudták, senki sem válaszol.

Hamarosan Pestre kell mennem (kb. 100 km távolságra lakom), délután lesz szabadidőm és arra gondoltam, találkozhatnék valami magamfajta magányos emberrel. Én férfi vagyok és lányt keresek, velük jobban kijövök. A napokban kb. a hatodik lány hagyott cserben, két-három üzenet és nincs több válasz. Két hét van még az utazásig, de kezdek félni, hogy nem találok olyan személyt, akivel találkozni tudnék. Ezen az oldalon nagyon kevés a közelben lakó, egyéb weboldal vagy más lehetőségem nem nagyon van az ismerkedésre. Ha meg már úgy is megyek Pestre... remélhetőleg találok egy budapesti magányos embert. 23F

Ugyanitt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



2014. márc. 6. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Már épp mondtam volna, hogy én bárkivel nagyon szívesen beszélgetek még veled is, de aztán elolvastam a linkelt kérdésedet és meggondoltam magam. Szörnyű az a kérdés. Csókszűz? Ez komoly? xD

Nem fiam ezt nem így csinálják. Ha már a legelején sajnáltatod magad, hogy neked nem jutott senki, te még soha, és hogy neked ez mennyire rossz akkor mit vársz? Senki nem szereti hallgatni az önsajnáltatást. És miért magányos ember kell?? Hogy továbbra is ilyen befordult maradj. Jó ez neked? Miért nem keresel társaságot ha idejöttél, akik segítenek neked megnyílni?

Nem sértésből írom, csak ez a meglátásom.

2014. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Velem ne beszélgessetek, velem találkozzatok. Neten óhatatlanul is panaszkodok, pedig hidd el, nem szeretnék, mert tudom, hogy nem szeretni senki. Én sem. Mintha társaságot keresni olyan egyszerű volna. Neked lehet, nekem nem. Sőt, két embernél nagyobb társaságban már rosszul érzem magam.

A kérdés aktualitását vesztette. Egyelőre. De sosem lehet tudni.

2014. aug. 15. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha írásban ilyen lelombozó vagy már a legelején mit vársz komolyan???
2014. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szoktam írásban ismerkedni. Néhányan készek azonnal találkozni, akik csak hetekig leveleznének, azokra nem vagyok kíváncsi. Ismerem magam, tudom, hogy a netes levelezés nem nekem való. Egyébként pár mondat alapján nem lehet megismerni senkit. Biztosan neked is vannak jobb és rosszabb napjaid.
2014. aug. 15. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak, de figyeljél már. Random aligha fogsz találni egy lányt, aki hajlandó találkozni egy vadidegennel. Az emberek nem bíznak egymásban, és erre megvan az okuk. Benned se fognak bízni, pláne ha még egy kezdeti ismerkedő stádiumot se vagy hajlandó megadni neki. Valamit valamiért szivi. Ez így működik. Meg ez a szöveg amit itt lenyomtál, hogy csókszűz magányos lány kell neked aki hajlandó csókolózni egy gyk-n megismert sráccal úgy, hogy még alig-alig ismeritek egymást. Elmondanám neked, hogy ilyen 1 a millióból. Aki nem csókolózott még soha, az nem egy gyk-n megismert vadidegennel fog először. Aki meg megtenne bármit pár perces ismeretség után az meg általában nem magányos aggszűz. Én nem tudom, hogy te milyen álomvilágba gondoltad, hogy ez be fog jönni, de láthatod, hogy a való életben ez nem csak, hogy nem jön be, de eszméletlenül szánalmasan hat.
2014. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Feledkezz már el a másik kérdésemről! Komolyan, mint egy rossz rokon, aki egy 15 éve elkövetett hibát újra meg újra felhoz.
2014. aug. 16. 19:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Minek linkelted be, ha nem akarod, hogy abból vegyünk példákat?? Fuck logic. És még te vagy felháborodva...
2014. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látod, itt derült ki, okosabb lettél volna, ha csendben mardsz. Főleg, hogy nem most lett kiírva a kérdés.
2014. aug. 16. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy mertem válaszolni a kérdésedre, amit amúgy mindenki leszart, csak én nem.
2014. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg van bocsájtva. Amúgy merre laksz? :D
2014. aug. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!