Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok veszve a...

Teljesen el vagyok veszve a férfiak terén. Hogy igazodjak ki rajtuk?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy nem vagyok az a tipikus lány, akinél sorban állnak a férfiak, hogy körülrajongják. Valószínűleg ebből kifolyólag nem tudom értelmezni a testbeszédüket. Gondolok itt olyanra, hogy mosolygás, picit tovább tartó nézés, elkapom ahogy éppen engem néz. Egy farönk szintjén még nem vagyok, tehát én is érzékelem, hogy egy mosoly pozitív töltetű, de ezeket az összenézéseket nem tudom hova tenni. Tudom, hogy van, hogy csak elgondolkodik valaki vagy csak véletlenül néz, de ha ez igaz is, akkor ez azt jelentené, hogy engem sosem néz meg senki csak azért mert, ha még szépnek nem is, de szimpatikusnak talál?! Ti hogyan állapítjátok meg nézésből, testbeszédből, ha valakinek tetszetek? Az most mindegy, hogy ténylegesen közelít-e vagy sem, de mik azok a dolgok, amik alapján megállapítjátok, hogy tetszetek valakinek? Akár távolabbi ismerős, kolléga, random idegen.

2023. okt. 7. 02:07
 1/10 anonim válasza:
85%

Nézésből nem lehet. 50-50

Tényleges közelítésből lehet csak biztisra menni, ha mondjuk megérint pl.: a kezed, nem csak úgy amikor átadtok egymásnak valamit hanem direktebben.

2023. okt. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Tudok pasi tanácsot adni ha gondolod írj pw-t 😇
2023. okt. 7. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Nekem tetszel. Remélem ez segít. :)


- egy helyes fiú

2023. okt. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire előre nem lehet.. ha valakinek tetszel úgyis oda fog hozzád menni vagy valami történni fog. Nem hiszem, hogy pl egy visszamosolygáson kívül sok mást kellene bevetned, hogy legyen valami kontaktus, ha egy srác feltűnően téged néz.
2023. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor bámulok nőket, akiktől semmit nem akarok.
2023. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Butuska vagy :)
2023. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Én férfi vagyok, többször is előfordult, hogy lányok kezdeményeztek, mert én "úgy" néztem őket. Nem néztem sehogy, csak mint bármi/bárki mást. Tehát a nézés félreérthető.
2023. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%

Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?

A könyvből rengeteget megtudhatsz a két nem gondolkodás- és lelkivilágbeli különbségéről.

2023. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És még a férfiak a tuskók, mert nem veszik a jeleket :D
2023. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy félénk férfi vagyok. Nézem a nőt, (csak olyat nézek aki tetszik) ha rámpillant, azonnal elkapom a tekintetem. Aztán megint nézem...

Soha nem mernék senkihez csak úgy odamenni.

2023. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!