Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idősek és középkorúak...

Az idősek és középkorúak miért akarják a fiatalokra ráeröltetni az ő dolgaikat ? Zene, film stb téren.

Figyelt kérdés
Ha van egy mai énekes akkor egyből írják hogy fuj bezzeg a régiek, azokat kéne hallgatni stb. Most azt várnák el hogy mi is úgy éljünk meg azt nézzük amiket ők régen ?
2023. okt. 9. 09:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%
Csak a suttyók csinálják, nem kor kérdése. Nézd meg, fiatal is fikázza az egyiket, hogy a másik mennyivel jobb. Te minek veszed fel az idióták hülyeségeit?
2023. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj, én 33 éves vagyok, de a mai zenék, főleg a magyarok, hulladék az egész. Ha a magyarokat nézzük, akkor hol van ma már egy olyan, mint Bródy, vagy az Omega együttes, vagy a Neo Tones?


Filmek.. mostanság is vannak nagyon jó filmek, viszont míg ma beleerőszakolják a feketéket és a melegszálakat a filmekbe, régen ilyen nem volt.


Egyébként mindenkinek a fiatalkora a legszebb, és azok a filmek és zenék, amik akkor mentek.


Nekem pl. kedvenc filmeim a Harry Potter, Gyűrűk Ura és a Hobbit, A Karib-tenger kalózai, de ma már ezekhez hasonló jók nincsenek. A Legendás állatok meg minősíthetetlen volt.

A Star Warsból is már a sokadik sorozatot nyomják, a mostani mozis filmek meg se közelítik az első 6-ot. A 2000-es években tudtak nagyon jó filmeket készíteni.


Manapság inkább azt veszem észre, hogy sokszor a minőség rovására megy minden.

2023. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
32%
Kedves második, egyidősek vagyunk, de neked csak annyit tudok mondani, hogy ok boomer.. Drága kenyér..
2023. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is minden új pocsék, bár én kb már 10 éves koromban is így voltam ezzel. Utálok mindent kb mindent ami népszerű, főleg zenei téren, a pop zenétől kimenekülök a világból. A filmek meg... amíg nem szuperhősös vagy vígjáték (amerikai) addig még hagyján, azokon kívül vannak egész nézhetők. Egyébként meg azt látom, hogy mindent kezdenek nagyon lebutítani, legyen az játék, film, vagy bármi egyéb, minden olyan kétbites agyi szintű.
2023. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%

#3

Drága 3-as. Ha tudnád, hogy mit is jelent a boomer kifejezés, akkor nem égetted volna magad azzal, hogy nekem ideírod.

De tessék, hogy ma is tanulj valamit:

A következő generáció a Baby Boomer, azaz az 1946–1964 között születettek.


Ha te és én 1990-ben születtünk, akkor az vajon melyik generáció?

2023. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Morzsi007 ***** válasza:

Vannak manapság is jó magyar zenék, de sokkal több születik és legtöbbjük semmit nem ér, ez azért van, mert mindenki producer és előadóművész, akar lenni és azzá is teszik. A legtöbb fiatal zenész között akadnak olyanok, akik énekelni sem tudnak, de az autotune ezt is megoldja. De másik kreálnak azért hallgatható zenét, de ezekből nagyon kevés van.


Filmeknél ugyanez a helyzet. Boldog boldogtalan neki állt filmet írni, rendezni és játszani. Netflixes és hasonló alkotások értékelésének átlaga 5/10 nagyon jó eséllyel, bár én sorozatokat nem nézek, nincs időm, hanem mozifilmek érdekelnének, ha lennének. 2-es válaszával egyetértek, pl Starwars újabb sorozatain érződik, hogy a Disney készíti. Nem olyanok, mint a régiek, de ezek között is akad jobb rosszabb.

2023. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hát kettes azokat a régi öregeket a kutya nem ismeri de manapság rengeteg zene van ami 50 vagy akár 80 millió nézettséget elér, vagyis külföldön is ismert.
2023. okt. 9. 10:12
 8/30 Morzsi007 ***** válasza:
37%

Még egy érdekesség, arra hogy mennyi jó új film van.

Hétvégenként a család együtt szokott egy két filmet nézni, ha úgy alakul. Azt kell mondjam, egyszerűen nincs nézhető, normális film, ami idei, 3-5 db-ot már láttuk és kitaláltam, nézzünk régebbiket. Így mások hete Bud Spencer és Terence Hill filmeket nézett a két gyerek velünk. A 7 éves lányomat jobban szórakoztatta, mint a Kék Bogár című film.

2023. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Olyan sorozatok készültek 2000 óta hogy kenterbe veri bármelyik régit.
2023. okt. 9. 10:17
 10/30 anonim ***** válasza:
27%

#7

Jaj, kérdező, nézettség :D .. platinum és ilyen olyan neves lemezt is kaptam már azok az előadók, énekesek?

2023. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!