Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idősek és középkorúak...

Az idősek és középkorúak miért akarják a fiatalokra ráeröltetni az ő dolgaikat ? Zene, film stb téren.

Figyelt kérdés
Ha van egy mai énekes akkor egyből írják hogy fuj bezzeg a régiek, azokat kéne hallgatni stb. Most azt várnák el hogy mi is úgy éljünk meg azt nézzük amiket ők régen ?
2023. okt. 9. 09:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavar, mert nem osztom meg, meg amúgy senkinek semmi köze hozzá. Kb. a kutya nem tudja, hogy én mit szeretek. A véleményéhez nyilván joga van. De el lehet azt úgy is mondani, hogy "Nekem ez nem tetszik.", meg úgy is, hogy "Mi ez a szar, fel kéne gyújtani, haljon meg az is, aki szereti!".

Érzed a különbséget? Az zavar, ha valaki egy ilyen alantas bunkó, és névvel, arccal hirdeti, megalázva nem csak magát, de azt is, akinek köze van hozzá. Szekunder szégyenérzetem van attól, ha ilyet látok. De én sem írom neki oda, hogy apád helyében agyonvertelek volna, amikor így hülyét csináltál magadból. Mert vannak, akik tudnak nyilvánosan viselkedni, meg vannak ezek a véglények. Hol alacsonyítja már magát bárki normális erre a szintre? A kulturált véleménnyel semmi baj sincs. Sajnálom, hogy nem sikerül felfogni.

2023. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

#21

Kulturált vélemény az is, hogy "Nekem ez nem tetszik, mert nem üti meg azt a minőségi színvonalat."

2023. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%

-Senkinek sem kellene a másikat kritizálnia. Mindenki hallgassa vagy nézze azt, amit szeret.


-Azt felesleges megemlíteni, hogy a mai filmaknek/zenéknek sokkal nagyobb a hallgatottsága, mivel ma sokkal több emberhez eljut, mint régen. Nem mindegy, hogy akármikor meghallgathatod vagy játszák heti egyszer a rádióban.

2023. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22, igen...? Szerintem is. Lehetne így is, valóban. A gyakorlat viszont sajnos nem ezt mutatja.
2023. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Azt azért ne felejtsük el, hogy most minden könnyen elérhető, de pont ezért van az, hogy pl. egy előadó 6 csilliárd megtekintést kap, jövő héten meg eltűnik a semmibe.

Sokkal nagyobb a hullámzás. Aztán hány Tiktokon most nagyon futó dologra fognak tényleg emlékezni 20 év múlva? Biztos lesz olyan is, meg van jó is, de mikor havonta jön egy újabb "ő a legjobb a világon, az összes tini neki visít", akkor a 99.9% nem tartós.


Filmekkel és sorozatokkal ugyan ez van. Egy darabig mindenhonnan dőlt az Eufória. Most meg mindenki szerint egy szar. Annó ugyan ez volt a Riverdale, mindenki azt nézte körülöttem. Aztán mi lett belőle?

Egy darabig mindenki Stranger Things gigafan volt, aztán kikopott.

Van évi 5 új szuperhősös film, de már ilyen abszolút ZS kategória mind.

2023. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt igénytelen szemét, ma is van. Abban azért van valami, hogy ma a rossz ízlésű fiatalból több van. A mai mainstream zenék egyre inkább semmitmondóak, felszínesek és ostobák, ahogy a tömegember is.
2023. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szerint az a legtutibb dolog, amit ő tud/tapasztalt. Egy atomBéjemwés is a BMW-t fogja mindenkinek nyomatni, nem azt, hogy kisPolszkit vegyél.
2023. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%

hogy a pökhendi taknyos sihedereknek ne legyen olyan beszűkült látásmódjuk.

százmilliós nézettség ? és? többszázmillió légy szereti a sz*t, attól én még nem fogom.


azzal a felvetéssel, hogy "minden régi sz*r" ugyanolyan gyökerek, mint amilyennek az idősebbeket szeretnék beállítani.

2023. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
15%

Magyarországon az idősek nagy része a múltban megrekedt, megkeseredett, tájékozatlan proli, aki ragaszkodik a "régi értékekhez", mert a mai világgal már nem tud lépést tartani.

Ezért próbálják rákényszeríteni a gondolkodásmódjukat, ízlésüket másokra és olyanokkal áltatják magukat, hogy régen még igazi zenék voltak, a mai fiatalok lusták, buták stb.

30-as vagyok, tény, hogy kevés mai zene tetszik, de borzasztóan eltúlzottnak látom ez azt egész hisztit arról, hogy "nincs ma már jó zene" meg a többi baromság.

2023. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem erőltetik. 42 éves vagyok, a legfrissebb zenéket hallgatom (techno ), a legújabb filmeket nézem és öregnek sem érzem magam
dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!