Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lesz akkor ha ki kapok...

Mi lesz akkor ha ki kapok ebben a verekedésben?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek, aki meg akar engem verni büszkességből. Mert tudja, hogy kevés mindenkit tudna megverni. Max olyanokat általában akik nem nagyon gyurnak vagy nem tudnak verekedni. És engem szemelt ki magának mert én vagyok az a gyerek akiről tudja, hogy 1 évet edzettem. És van harc tudásom. De mégsem vagyok sokkal erősebb nála! legtöbben azt mondják én nyernék. Egyik haverom is azt mondja őt megverné, de engem nem-igen. Viszont a 12 éves kistesója kiabál mindig, hogy megnézni egy én vs ő harcot. És azt képzeli el mindig a gyerek fejével ahogy a báttya megver engem :D. Illetve a kis öccse is mindig keménykedik nekünk, hogy ő ha 14 lesz akkor megver minket, stb xd. Sőt, lehet izmosabb vagyok kicsit. Mert én edzettem folyamatban 12 hónapig. És az izmot most is fennt tartom jelenleg heti 2x20 perc edzéssel sokszor. Néha marad ki 1-2 hét. De aerób rendszeresen megy. Ő 9 hónapot edzet, most elvileg szünetel. Mivel a szülei megvették neki a PS5-öt és azelőtt kockul. De ő is tarja az izmot . Sőt mostanában többet edz mint én. És a futó szalagján minden második nap lefut összesen olyan 5-7 km-et. Futni én is szoktam ritkán. De én inkább aerób párti vagyok nem kardió. És nem csak ez a lényeg én hiába is vagyok izmos azt tudom, hogy gyengét ütök. Ütött belém már ő is, szinte alig éreztem. De mintha erősebb lenne mint én. Rugássom az jobb, az aeróbb miatt de az sem olyan nagy szerintem. Illetve nyáron egyszer ütöttünk többször is ütő gépen. És én amikor jobbat ütöttem olyan 252-347 között-körűl ütöttem. Ő pedig olyan 370-465 körül. De azóta viszonylag sokat erősödhettünk. Azért kell és akarok kiállni ellene. Mert bennem lát kihívást és ha megverr akkor azzal akar mindenhol felvágni. És azzal fenyeget ha nem állok ki ellene akkor kiírja facebookra, Twitterre, instára, yt-re mindenhová, hogy félek tőle. Na meg, hogy én nőket vertem. És mivel sokan nem tudják milyen elhiszik neki. Mert mindenkinek nyalizik. És ő csinált is ilyet emberekkel. Az egyik barátomat is megverte aki erősebb mint én, de nem tud verekedni. És ő a büszkeség miatt ebben a 2 évben olyan 5x verekedett de az erősebbek mindig megverték. Én mostanában verekedtem úgy emberekkel, hogy izomból vertük egymást. De ott volt box kesztyű bár rúgtunk is. És az a 2 meccs baráti volt. Az egyik tag kb olyan erős mint én. És én győztem, a másik kicsit erősebb ott is én nyertem. Mert kiderült, hogy a harc tudásom nem rossz. De ez most teljesen éles és ellenséges meccs lesz. De van egy haverom akivel lightban verekedtem. Kb ugyanolyan erős max picit erősebb mint én. És ő állt nyerésre. És az ellenfelem harc tudása sem lehet rossz. Na meg most én is ideges vagyok. De én jámbor természetű vagyok. Társaságomban JámborJacknak szólítanak. De én is eltudok kattani. Ő sem kifejezetten agresszív. Hanem ilyen érzelem mentes, felvágos, menőzős gyerek. És simán neki megy bárkinek. És olyankor még csak direkt is elkattintja magát. Én 177cm vagyok és 64 kg kb. Ő olyan 174-175 cm és 65-68 kg körül lehet. Viszont videózni fognak és ha megver kiteszi yt-re. Ahogy a haveromat megverte azt is kitette. De akkor legalább ha ki is kapok is látják, hogy ki mertem állniMi is fogunk videózni. De ha ki is teszi valaki ha megverem az nem én leszek. Megérdemelné. De bezzeg ő miket csinálna akkor.. Elintézné, hogy megnyerjék a pert. Ha én tenném ki a videót. Annyit meg nem ér. Amúgy régen az ő társaságuk is a barátunk volt köztük ő is. De abban a társaságban lenéztek minket bizonyos emberek csak mert ők sznob suliba járnak és gazdagabbak a szüleik. Ez meg benyalt nekik. Mivel ők mindig vesznek a "cs.cskáiknak" dolgokat. Illetve ez a srác mindig oda nyal akit ki tud használni mint pl annó minket is. És van egy rossz természete pl egy erősebb lányt is meg akar verni a társaságunkból csak azért mert duci.

én 18F ő 17F



2023. okt. 9. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ülj meg a seggeden Jámbor Jack, és ne verekedj. Az állatok viselkednek így. Néhány mondatba beleolvasva megelevenedett lelki szemeim előtt, hogy ülsz a Mónika show-ban, és mondod ezt a végtelen történetet, mert ez a balhés cigányok szintje.
2023. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Jenőke!

Matekházi kész vagy még guglizol a megoldás után?

2023. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
90%

Esküszöm Rejtő Jenő járt az eszemben amíg olvastam.

Szerintem mellesleg szarrá vered ezt az embert, mert a leírás alapján csak a szája nagy.

2023. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor meg leszel verve. Ez olyan bonyolult kérdés?
2023. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen de az nem lesz nagy szégyen?
2023. okt. 9. 22:34
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

NyugogyálleJozsi!!


Ne menj le állati /cigány szintre. Ne legyél egysejtű se.


Kiírja a facebookra? Na és akkor mi lesz? Egy hétig nem eszünk?


Ugyanmar... 😀😀😂

2023. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bunyó az oviban?
2023. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
xd
2023. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Menj el KSI okolvivo szakodztaly edzeseire. Kedd ,vsutortok este 7-tol van a Recaey mogott. Ott megtsnitanak erosen utni. A versenyrken a sokat arrob edzesezo magas vekonyak nyernek. Behozjatazlan elony a magassag utesnel. (Jartam edzesre,tudom)
2023. okt. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Oda kell allni ez van. Aztan ami kifer.. barmi lesz, legalabb a tokod megmarad
2023. okt. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!