Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran fordul elő,...

Milyen gyakran fordul elő, hogy felmerül benned, beugranál egy kisboltba, de éppen akkor jön ki az eladó cigizni, ezért inkább meggondolod magad?

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Fontos kérdés... Kb. 10 évente egyszer.
2023. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kitana. ***** válasza:
35%
Évente 1-2x maximum. Nem járok mondjuk kisboltokba. A dohányboltban az egyik srác szokott kint cigizni, de általában elnyomja, ha mennék be (akkor is, amikor jeleztem, hogy nem kell, megvárom, mert eleve telefonáltam épp meg nem siettem) a többiek a pult mögött Iqosoznak.
2023. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Viszonylag gyakran. Nem akarok a terhére lenni. Olyan is volt, hogy áruházban látványosan kerül engem az eladó. Inkább kijövök üres kézzel és magamban keresem a hibát.
2023. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem járok kisboltba, de ha járnék, nem gondolnám meg magam attól, hogy cigizik, bemennék. Dohányozni ugyanis nem kötelező. Ha wc-re menne pl.(mondjuk mennék be és szólna, hogy egy pillanatot várják már mert egyedül van a boltban, de el kell mennie a mosdóba sürgősen), azt türelmesen kivárnám.
2023. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Van egy kisbolt ami útbaesik és bemegyek, ha gyorsan kell valami. Egyik eladó kijár bagózni, de eszemben sincs kivárni, míg megeszi a csikket. Majd rágyujt másikra ha elmentem.
2023. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van olyan, hogy bemennék egy fornettibe, dohányboltba, stb., de a boltos épp kiugrott cigizni. Ha ráérek, mindenképp mondom neki, hogy szívja el nyugodtan. Már leszoktam, de amíg cigiztem, olyankor én is rágyújtottam.

Dolgoztam eleget kereskedelemben és vendéglátásban ahhoz, hogy legyen empátiám feléjük. Élvezze csak ki az öt percét, ki tudja, mióta talpal, és mikor lesz újra lehetősége egy öt percnyi szünetre. Ettől még bemegyek a boltba, de nem várom el, hogy azonnal eldobja és körülugráljon. Szívja el nyugiban, és majd utána ráér kiszolgálni.

2023. okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Még életemben nem fordult elő velem ilyen
2023. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Na, jól lepontoztak a bagósok, szóval kifejtem bővebben.

Nem azt a tíz percet sajnálom tőlük, meg nem is a kátrány füstöt. Felőlem annyiszor lazít meg füstől, amennyiszer akar.

A baj az, hogy nem szívja el, ha vásárló érkezik, mert nem hagyhatja egyedül a boltban és nyilvánvalóan nem tetszik neki, ha a vásárló miatt nyomhatja el az épp meggyújtott cigit, még ha nem is mutatja. De bocsánat, ha nem fogom ezért kellemetlenül érezni magam. Azért az érthető hogy melóba menet, vagy onnan jövet a nagy rohanásban, idegbajosan nincs kedvem apatikusan kivárni, amíg kényelmesen elszívja a cigarettát. A szagáról nem is beszélve.

Nekem nem kell segíteni a kiszolgálásban, feltalálom magam. Az sem zavarna, ha telefonozik vagy fejre áll, vagy épp a pénztárgépen ülve meditál, csak legyen odabenn a helyén, hogy én is haladhassak.

2023. okt. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem járok rendszeresen kisboltba. Lehet, hogy épp nem ismerős környéken beugrom valamiért, ilyenkor ugye fogalmam sincs, hogy néz ki az eladó.
2023. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!