Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Áruházban az eladó közölte...

Áruházban az eladó közölte hogy lehet SZÉP kártyával is fizetni. Erre válaszoltam hogy "értem, de nekem nincs olyanom." Erre elkezdett erősen mosolyogni.. Mi volt ezen annyira vicces?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett volna vicces? Mosolygott, nem kiröhögött.
2023. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Semmi vicces nincs benne, szóval szerintem esélyes, hogy furcsán beszélsz vagy ilyesmi
2023. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De úgy mosolygott hogy tisztán látszott hogy a nevetést próbálja visszatartani. Egy pillanatra még hátra is fordult.
2023. aug. 3. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mondom én, fura vagy
2023. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közben nem változott át pár másodpercre olyan gyíkszerűvé az arca? mert ha igen, akkor lehet, hogy ő is ilyen gyíkemberféle, és ez valami titkos jelmondat volt, vagy ilyesmi :D
2023. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Öregem, megemlítette, hogy lehet SZÉP kártyával fizetni, erre te meg elkezdtél mentegetőzni, hogy hádehát neked nincs olyanod, már bocs, de ezen te nem mosolyogtál volna? Nem azt mondta, hogy azzal KELL fizetni, hanem hogy LEHET. Mi a frásznak mentegetőztél? ¯\_(ツ)_/¯
2023. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A, Általános tájékoztatás részéről megtörtént ezen fizetőeszközi lehetőségről;

B, Mivel nem gondolatolvasó, így nem tudhatja előre, hogy a vásárló tanuló, munkanélküli, munkanélküli tanuló, vagy épp már dolgozó szakember.

2023. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Debil vagy.
2023. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Te valami tévképzetes, szorongásos elmebeteg vagy, akinek minden nap egy küzdelem az életben, ugye...?
2023. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Ja igen, egy tévképzetes, szorongásos elmebeteg vagyok! Ezt ki is felejtettem a kérdésből.. :D
2023. aug. 4. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!