Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka hogy a magyarság nagy része nem űz semmilyen sportot?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/shorts/PkaKC4k3cbI Nem bírom ezt a palit, de a lényeg a kutatás amiről beszél. Szerintem a fizikai munka nem lehet kifogás, ahogy a 30iq-val rendelkezők mondják "Vágd fel a fát, gyere kapálni azt megizmosodsz". Holott amúgy az edzőtermi edzés jóval nagyobb stressz a test számára mint bármilyen fizikai meló, ez tény. Fiatal fiúk vagy nagyon vékonyak vagy kövérek, lányokkal az utóbbi, büszkén járnak az úszógumijukkal nyáron.
2023. okt. 13. 20:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Azért gyerekek mellett nem egyszerű.


Nem mindegy, hogy bírja-e gyorsan csinálni a dolgokat, bírja-e, ha nincs én-ideje (vagy maga a sport elegendő-e neki énidőként), bírja-e, ha minden perce be van tervezve előre ütemesen, hogy 6 óra alvással is kipihent, vagy ehhez 9 kell neki, mennyire álmos, ha hajnalok hajnalán kell kikelnie az ágyból.


Aki 2-3 gyerek mellett sportol, ráadásul komolyabban, annak nagyon-nagy része adottság, hogy bírja.


És nem, a többiek se lazsálnak egész nap. Olyan gyerekes embert nem ismerek, aki bármikor lazsálna, igazából szabadidejük sincs.

2023. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
36%

20



Nekem az nem hangzik érdekesnek, ha a harmad hétvége főzőcskézéssel, takarítással és offline bevásárlással megy el.

2023. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22

Szerintem senkinek se érdekesek a felsoroltak, csak kb muszáj megcsinálni, ha az ember élni akar minimális komforttal (értsd: tiszta környezet, étel otthon, stb)

2023. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
36%

23



Nem én vagyok a lakásért, hanem a lakás értem.

Nekem a komfort a sok sport, a barátok, az elegendő alvás és a lassú élet és nem az, ha a földről is ehetnék.


Offline bevásárolni és főzni se kell ma már az ételért.


Főzzön az, aki imád, akinek a hobbija.

2023. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24

Ja, nagyváros közepén biztos van házhoz szállítás meg 50 féle kajarendelős hely, de nem mindenhol.

Amúgy nem földről evésről beszéltem, kár kiforgatnod.

2023. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!