Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok! Ti...

Külföldön élő magyarok! Ti is le szoktatok tagadni a magyarságotok? Ti is utláljátok már az egész országot, az összes Magyart?

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlenül néznek a magyarokra, mint a leprásokra. Mindez hála a magyaroknak és a kormánynak.

Én inkább letagadom, de ha nem tudom letagadni, akkor minden rossznak elmondom az országot és az embereket, mert már nem tartom magam magyarnak.


Külföldön élő magyarok, ti hogy birkóztok meg a Magyar gyűlölettel?


2023. febr. 9. 07:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért ilyesfajta komplexusaim nincsenek és nem is néznek ki emiatt (legalábbis a szemembe nem mondták még). Te hol laksz?
2023. febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem, egyáltalán nem. Talán azért, mert értelmes közegben élek, nrm szűklátókörű, előítéletes idióták között.
2023. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Lazy Lover ***** válasza:
30%
Igen le amúgy sincsenek magyar felmenőim apai ágról palóc anyai ágon ruszin vagyok gyűlölöm ezt az országot
2023. febr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
#3. El lehet ám innen menni.
2023. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Még soha nem tapasztaltam magyar gyűlöletet egyik helyről sem.
2023. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Valaki azért költözik el, hogy jó élete legyen... Nem értem miért kell tagadni a magyarságot
2023. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem max rad neznek kellemetlenul kerdezo, ha ennyire nyilvanosan utalkozol meg szidsz masokat.

Na ez az, ami borzasztoan kellemetlen es erre senki nem kivancsi, elhiheted.

2023. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol van ez a "külföld", de amikor én Angliában éltem, a helyiek azt se tudták, hogy Magyarország létezik, nem hogy még lenézzenek miatta. Arra az infóra, hogy magyar vagyok, vagy néztek üresen, vagy megkérdezték, hogy akkor lengyelül beszélek-e.
2023. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Igazából kérdés válogatja ki mit ír, ez tiszta már.

Egyikotok sem járt sokat a határon kívül. Azért Európa szerte Orbán miatt tudják micsoda Magyarország.

A bayern és kronehitban is szokták gyakran emlegetni mo-t és Orbánt.

Korrupció, Ukrajna, eu-s ügyekben.

Ez csak 2 ország, de a francia kollégám is pontosan tudja kil vagyunk.

2023. febr. 9. 08:42
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

:D Nem, engem még sosem azonosítottak egy országgal és vezetőjével. Szép is lenne.

De azt tanácsolom, maradj ott, ahol vagy és szerezd meg az állampolgárságot.

2023. febr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!