Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagramon furcsa ráírni...

Instagramon furcsa ráírni idegenekre?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Errol szol az insta.

Egyszer regiztem erre csak idegenek kovetgetnek es kernek kovetest mégcsak nem is magyarok es 10000 km-rol is.

Semmi ertelme nincs nekem legalábbis.

2023. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy használja, ahogy neki szimpatikus és arra használja, amire szeretné. Sohasem volt instám, nincs tapasztalatom vele. Viszont van egy lány unokatesóm, akire 22 éves korában ráírt egy tök idegen ismeretlen srác pont az instán. Beszélgettek, ismerkedtek, aztán személyes találkozó lett belőle, majd kölcsönös szimpátia és vonzalom is. 3-4 évig jártak és a végén esküvő, házasság lett belőle. Nagyon szép pár, szépek, aranyosak, kedvesek mindketten. Összeillenek. :) Szóval ezt csak azért írtam le, hogy van ilyen is. De nyilván boldog-boldogtalanra ráírni minden marhaság miatt gáz.
2023. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de "celebek"-re ne írj, tök fölösleges.

Írnak neki sokan, nem mindenkinek tud válaszolni.

2023. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!