Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 27 éves férfitól minimum...

Egy 27 éves férfitól minimum hány éves emberekkel normális még ha beszélni, barátkozni próbál velük, és mi az ami már furcsa?

Figyelt kérdés
Pl. egy 18-19 évessel már furcsa, hogy olyan fiatallal beszélget?
2023. okt. 15. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább 19-20 :) minimum szerintem innen kezdj kedves kérdező...de inkább javasolnám a 23-30 közötti korosztályt :) de ha van aki tetszik és 18 és viszont lehet neki is egy kérdést megér
2023. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha húszévesnél fiatalabbal, az már bizarr.
2023. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán mehet 70 éves 18-al, Hollywoodban ez a menő. Minden csak azon múlik, mennyire tartod magad fiatalon. Ha 70 évesen is 18-nak nézel ki, akkor semmi gond.
2023. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozásról van szó, nem kapcsolatról.

Nos nem fura, ha jól érzitek magatokat akkor hajrá, ne érdekeljen mit gondolnak.

Én lassan 27 vagyok, és egy 18 éves srác haverkodik velem. Nem akarok bunkó lenni vele, mert amúgy jó fej, de nagyon érződik a korkülönbség. Néha elmegyünk kocsmázni, de nagyon gyereknek érzem :D Szerencsére a sör segít lecsúsznom az ő szintjére, így el vagyunk.

2023. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyébként megvan az összhang és tudtok miről beszélni, és ráadásképp még jó is a dolog, akkor miért ne? Lesz aki beleköt biztos, de ha őszintén végiggondolod, manapság mindenbe belekötnek már.

Szerintem próbáld meg nyugodtan.

2023. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közel a 30hoz érzem, hogy a nagyon fiatalok már úgy írnak meg beszélnek amit egyszerűen nem képes feldolgozni a memóriám 😂😂😂

Persze idősebb embernél is lehet ilyen.

Akivel jól el tudsz beszélgetni, azthiszem mindegy a kora.

2023. okt. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!