Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni, ha...

Hol tudnék barátkozni, ha normális értékrendű, céltudatos emberekkel akarom körülvenni magam?

Figyelt kérdés

Biztosan velem van a probléma, de egyre rosszabbul érzem magam, amiért nincsenek barátaim.


Akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot, 2 fő barát, plusz 1 fő, de vele csak munkával kapcsolatos dolgok miatt. Személyesen sosem találkozunk szinte.


Van egy társaság, akikkel szoktam járni programozni, ide tartozik rajtam és a 2 barátomon kívül 4 ember.


Ezt a 4 embert nem annyira csípem, így sosem szervezek csak velük programot, inkább ilyen mellékszereplők, ha sokan megyünk valahova.


A 2 barátom viszont teljesen ellentétem, és egyre jobban zavar. Úgy érzem, csak a rosszba próbálnak vinni, és hátráltatnak.

Ettől függetlenül mindig számíthatok rájuk, tűzbe is mennének értem, de céltudatosság és józan gondolkozás nincs bennük.

Na de ez mindegy is…



A kérdésem az lenne, hogy hol tudnék kapcsolatba lépni olyan emberekkel, akik fiatalon is a karriert helyezik előnybe, bármilyen területen is, lemondva a rendszeres bulizásról, dr*gokról, nem a mának élnek, pénzügyileg tudatosak, és emellett megbízhatóak, intelligensek?!


Jelenleg nem járok egyetemre, bár tervezem befejezni az orvosi tanulmányaim, és munkahelyem sincs, mert itthonról dolgozok.

Így nagyon nehéz ismerkedni.

Csajozni még a kisebbik probléma, de nagyon fura szerintem, ha hetero srácként fiúkat szólítok le random, általában mindenki társaságban van, én pedig nagyon konzervatív és introvertált típus vagyok, és jelenleg nem találom a helyem.


Azt érzem, hogy a korosztályom (28 vagyok) teljesen elzüllött, nagyon ritka a normális ember, és szeretném az időmet olyanokra fordítani, akik építenek engem.


Mit tanácsoltok?


2023. aug. 16. 07:40
 1/6 A kérdező kommentje:

1# olvasd el az első mondatot

2# van vegzettségem, 2 szakmám, és az orvosi egyetem felén túl vagyok

3#otthon végzem a munkám online vállalkozok, és havi milliós összeget keresek, ezért is hagytam félbe a tanulmányaim

4#van normális szociális viselkedésem, ha tartozom valahova, ra random, idegen emberekre sosem nyitottam még, mert furànak tartom

5# nulla hasznos vagy segítőkész információt közöltél, cserébe próbálsz degradálni, és kötekedni. Minek írtàl?…

2023. aug. 16. 07:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan embereket vonz be mindenki, akik hasonlóak hozzá én így látom (bár ez sok embernek fáj mert többre tartják magukat mint amik).

Ha te normális értékrendű, tudatos, intelligens emberekkel szeretnéd magadat körbevenni akkor legyél ilyen, és az idevezető út során találsz embereket. Ha már ilyen vagy akkor meg szocializálódj, menj olyan programokra amik érdekelnek (ne más mondja már meg mihez lenne kedved lol) és hozzád hasonló emberek lesznek ott.

2023. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetemre jársz... Szerinted azon kívül jobb helyen hol tudnál ismerkedni? Több egyetemi progira járj el, biztos hogy vannak szervezve az iváson kívül más dolgok is.
2023. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

4-es:

"Jelenleg nem járok egyetemre, bár tervezem befejezni az orvosi tanulmányaim, és munkahelyem sincs"


A kérdezö NEM JÁR az egyetemnre!!! Meg sehová máshová sem!!!

2023. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

“karriert helyezik előnybe, bármilyen területen is, lemondva a rendszeres bulizásról, dr*gokról, nem a mának élnek, pénzügyileg tudatosak, és emellett megbízhatóak, intelligensek?!“


Bulizni lehet alkohol c,drog es penzkoltes nelkul is… mellette lehet dolgozni meg olvasni. 😂

2023. aug. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid, de te akarod magad adott értékrendű emberekkel körülvenni. Ez amiatt nehéz, mert csak a sokaságból lehet válogatni. Ha csapatot akarsz építeni, egyesével kell a barátságokat kiépíteni.
2023. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!