Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Azariah effektus jól...

Az Azariah effektus jól előrejelzi, hogy a jövő generációjának már egyáltalán nem lesz önálló ízlése?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az iskolás gyerekek közt egyre nagyobb teret nyer a divatmajmolás és egyre kevesebb gyereknek van önálló gondolata bármiről. 10-20 éve szerintem sokkal kevesebb gyerek érezte szükségesnek a divathoz való merev ragaszkodást, és még ők se ragaszkodtak olyan keményen, mint manapság.
2023. okt. 17. 20:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a kérdésnek mondjuk nem sok köze van Azahriah-hoz
2023. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
100%
Régen is mindenki Beatles rajongó volt...
2023. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség.10-20 éve is ugyanúgy megvolt a kornak megfelelő divat, amit a fiatalok nagyrésze majmolt.

Valamint egyetértek, Azahriahnak ehhez semmi köze.

2023. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pedig kifejezetten olyan előadó Azariah aki tudott olyat mutatni nálunk amit nem sokan.. 10-15 éve sorra termelik ki a tucat előadókat a tehetségkutatókból, de egyik sem volt "nagy szám".
2023. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek (de hozzáteszem a felnőttek is) ugyan ilyenek voltak 10 éve is.

Mikor én középiskolás voltam, lassan 10 éve, akkor épp megőrültek a pl a lányok a One Directionért, Justin Bieberért meg a Twilightért. Akkor is megvoltak a trendek, most is megvannak.


Szerintem csak a te perspektívád változott meg ahogy más korba léptél.

2023. okt. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
24%

#4

azahriah se nagy szám, ugyanolyan ctrl c + ctrl v "előadó" mint 20 másik

2023. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
90%
15-20 éve ugyanez ment öltözködés, zene és minden más szemszögből is. Mindig vannak trendek. Egyedül azt tartom furcsának, hogy egy magyar előadó lett ennyire népszerű most és nem egy külföldi.
2023. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
9%

Milyen ízlés? Az már ma sincs, mert a marketing és a kapitalizmus tönkretette a társadalmat, csak az erodálódás mértéke változott az idővel, és a gátlástalanság fokozódásával. 15 év múlva az emberek 90 százaléka a valóság helyett AI által előállított narratívákkal fog csak találkozni, AI-generált zenéket fog hallgatni, és a valóságtól, a fizikai emberi kapcsolatoktól teljesen elvágva fog élni. És?


Akkor is meg lehet majd magyarázni, sőt, probléma sem lesz, mert a jelen pillanat élvezetén kívül a legtöbbeknek másra nincs igénye. Most már ez lesz. Igénytelen tömeg igénytelen, egyre elviselhetetlenebb világot érdemel.

2023. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy iskolai tanulmányaim során bármelyik osztálytársam fanatikusan rajongott volna bármilyen előadóért. A Beatles korszak meg valóban hasonlóan tragikus volt ilyen szempontból, de tudjuk is, hogy abból a korból lett a mai egoista nyuggergeneráció, akik mindig mindent követelnek pusztán a korukra való tekintettel.
2023. okt. 17. 21:10
 10/80 anonim ***** válasza:
100%

10 éve???? Hát kb akkor volt a páwa korszak :DD

Minden hülyén Vans, Nike cipő volt meg hosszított póló, ecset haj egy obey vagy bulls sapkával, szaggatott farmer még a leg hidegebb időkben is meg ott volt a kezükben az iphone 5s. Most amúgy kb ugyan ez van legyen a leg újabb iphone-od, jordan cipőd stb. Mindig is követték a fiatalok a divatot aki meg nem azt szekálják :p A TikTok meg csak ront a helyzeten mert gyorsabban terjednek a hype cuccok

2023. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!