Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit javasoltok hogyan kellene...

Mit javasoltok hogyan kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy megbíztam egy autószerelőt 2 dologra hogy végezze el az automon amire árajánlatot is kértem. Mire oda került a sor hogy fizessek az 5x árát kérte el és olyan dolgot is kicserélt benne amit én nem is kértem, de ő úgy gondolta hogy rossz így kicserélte, egyeztetés nélkül.

Egyaltalán nem hívott fel, hogy ennyivel több lesz az ár, mivel ezt meg azt kell cserélni?!


Ott a történt hogy kifizessem, mit javasoltok mit tegyek?



2023. okt. 20. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Jobb szélen jó nagy "panasz" feliratú menüpont átirányít az Ügyfélkapura, ott közvetlen tudsz bejelentést tenni.

Felhívni pedig beírod a saját településed nevét + fogyasztóvédelem, és amit kiad telószám. Ennyit mondjuk szerintem ki lehetett volna következtetni.

2023. okt. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben. De nem kaptam sem nyugtát, sem számlat ezzel kapcsolatban.
2023. okt. 28. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!