Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy tetszünk...

Lehet olyan, hogy tetszünk valakinek, de ez nem látszik az illetőn, mert nem adja jelét?

Figyelt kérdés
Te csináltál már hasonlót vagy veled csinálta valaki ezt és a végén meglepődtél, amikor megtudtad?

2023. okt. 20. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Általában akik nem kellenek senkinek azok nem szoktak már nyíltan elkezdeni pörögni vkin meg rajongani vagy akarmit is.
2023. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Szerintem nem bűn ha vki elrejti az érzéseit, lehet, hogy így próbálja védeni magát a csalódástól, mert tudja hogy a szeretett személy csak fájdalmat okozna neki, ha térben és/vagy időben nem jókor találkoztak, vagy egyszerűen nem illenek össze.
2023. okt. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
Kedves 1es válaszoló! Már miért ne kellenének vkinek? Csak mert vki kicsit zárkózottabb nem azt jelenti hogy nincs lelki társa...szimplán nem oldódik fel minden ember körül csak bizonyosok között.
2023. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szövegértelmezés megint nulla.
2023. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor nezett engem, de olyan komoly tekintete volt ahogy nezett ram. Nem ertettem, hogy miert nez igy ram. :D

Akkor tudtam meg, amikor egyik kozos ismeros megkerdezte, hogy tetszik-e nekem a csaj…

2023. okt. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem js azt irtam hogy aki csendes nem kell senkinek. Még értepmezni se tudnak egy mondatot!
2023. okt. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Igen, volt.

Tobb oka is lehet. Elkepzelheto, h az illeto csak nagyon csendes, visszahuzodo, nem szivesen mutatja az erzeseit. De lehet, h foglalt. Attol meg tetszhetsz neki, de nem fog lepni semmit

2023. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de akkor honnan veszed, hogy tetszel neki, ha nem adja jelét?
2023. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8# gondolom csak kivancsi volt igy feltette a kerdest vagy utolag tudta meg es mar keso
2023. okt. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Például, ha utólag derül ki valakiről, hogy tetszel/tetszettél neki.
2023. okt. 21. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!