Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan bírnak emberek kávé...

Hogyan bírnak emberek kávé nélkül élni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Úgy, hogy nem isznak.
2023. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Úgy, hogy egészségesen étkeznek, mozognak és megfelelő mennyiséget alszanak.

Ha ezeket betartod nem lesz szükséged a sok szar koffeinre energiaitalból meg kávéból

2023. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán csak nem iszom kávét 😊 Mivel sosem ittam, nem hiányzik.


Ha nem sikerül eleget aludnom, álmosan kell a napot végigtolni. Nyilván nem kellemes, nem is csinálom gyakran, inkább mindig időben lefekszem aludni.

2023. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban nem tudok válaszolni, csak a saját példámat tudom elmondani. Én sokáig ész nélkül ittam a kávét, majd mikor már sokadszorra mértek extrém vérnyomást, többek között ezt a rossz szokásomat is elhagytam, valamikor 2018-ban. Azóta kávé nélkül élek, meg tudom oldani. Kellett pár kompromisszumot kötnöm: így most több alvásra van szükségem és reggel tovább tart, mire magamhoz térek.
2023. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 éves koromig full kàvèmentesen èltem és éjszaka dolgoztam mindig.8 éve kávézók.

Alkoholt se iszok és nem cigizek.Remèlem ez véglegesen ígyarad.De a koffein az már kell.

2023. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
A kávé legkevésbé sem létszükséglet, szeretem az ízét de nem vagyok függő.
2023. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy titkot. Nemcsak a kávéban van koffein.

Mondok még egy titkot. Elegendő alvással nem feltétlen kell koffein sem.

2023. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Regen kavefuggo voltam, sokszor voltam faradt nappal is. Ez nem mehetett igy tovabb, ugy gondoltam, hogy elkezdek sportolni, egeszsegen elni, feher cukrot kerulni, reggel hideg zuhany.

Azota sokkal energikusabb vagyok, alig van zsir rajtam.

2023. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ez segitett fejben rendbetenni, hogy ideaig mennyit ertem el.
2023. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rám nem hat serkentőleg. Ha fáradt vagyok, nincs jelentősége, hogy iszok-e kávét vagy sem. Max. az íze miatt szoktam fogyasztani kávéfélét (pl. melange beülős helyen, vagy ízesített Beanies kávét, vagy instant 3in1 típusúakat), de megvagyok nélküle, és ha iszom, akkor is keveset, gyengét, hígítottat. Engem inkább pisiltet, kb. fél órával azután, hogy megittam, menni kell a WC-re. Az erősebb kávékat meg nem bírom, nagyon erős szívdobogást okoznak, olyat nem iszom. Amúgy inkább az alacsonyhoz van közelebb a vérnyomásom (üzemorvos meg is jegyezte alkalmassági vizsgálaton), de alapvetően egészséges vagyok, nincs miatta egészségügyi problémám.
2023. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!