Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elköltözni? Mai...

Hogy tudnék elköltözni? Mai világban tényleg ilyen lehetetlen?

Figyelt kérdés

Egy városban élek, de nem a központban, és még itt is egy kicsi lakás 20 millió alatt nincsen. Még tanulok jelenleg 18 éves vagyok, de nagyon unom már hogy nem haladok az életben. Most fogok érettségizni és utána még lesznek különböző képesítések (1-2 évesek, mert technikumba járok). Már szeretnék elköltözni és pénzt keresni, valamit kezdeni magammal. De suli mellett főleg érettségizős évben nem nagyon lehet dolgozni, de ahol élek itt csak olyan szar gyári munkák vannak amikben megszakadsz és kapsz 200 ezret érte...

Mit tudtok ajánlani?


2023. okt. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Magyarországon lehetetlen, igen, ha nem vagy fideszes szülők gyereke, mert Mészárosnak és társainak hála egy garzon is százmilliókba kerül. Ne is álmodj róla hogy "sima" fizetésből valaha is saját lakásod lesz, legalábbis amíg ez a "kormány" van egész biztosan nem. Én 27 évesen is anyámékkal élek, de jó eséllyel 37 évesen is velük fogok, ha addig valami csoda folytán meg nem bukik a csúti tetű és maffiája.
2023. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy költöztem el, hogy előttem az ország másik végébe dolgozni, és összeköltöztem egy kollégámmal, akivel össze is jöttem. A főnök fizeti az albit, és ritkán járok haza. A fizu is jó, így félre is tudok rakni. Hátrány: Időm nem sok van, mert szinte állandóan dolgozom, így bulizás meg ilyesmi kilőve. De egy ideig jó, míg megszedem magam.
2023. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Ne 1 év alatt akarjal lakast venni.hitelt kell felvenni 20-30 évre.tőke pár milla kell.1-2 év alatt a 200 bol is össze tudod rakni.ha szuleidnel van bejelentett lakcimed vehetsz 5-10 m körül felujitando uzlethelyseget stb.ez csak gyors tipp volt.utana kéne nézni rendesen a szemelyes igényeid szerint.de ne egesz eletre tervezz.idővel le tudod majd cserelni ha nő a kereseted.a lakas mindig inflacio követő.azzal nem lessz baj.de 18 évesen hány osztalytarsad vett magatol lakast ? Arra kivancsi lennék.

Nézd meg Szendrei adam blogjat,videoit.ha lehet mindet.sokat tanulhatsz belőle és jobban atlathatod a helyzeted.

2023. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen lakásvásárlás? LOL. Próbáld reálisabban nézni a világot.
2023. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!