Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élnél túl egy háborút...

Hogyan élnél túl egy háborút vagy egy apokalipszist?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 00:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
Eddig minden nap túléltem. “Ami nem romlik el azt ne piszkáld.”
2023. okt. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Igazán nagy háborút vagy apokalipszist sehogy, mármint hosszú ideig.

Ez a sz**aros kis ország elbukna az egész, a sz**aros miniszterelnökkel és mindenki mással együtt.


Itt nagy emberek de világ tekintetében senkik.


Szóval nem fogunk eljutni egy atombiztos bunkerbe vagy létesítménybe ahol évekig ki lehet húzni, oda max a világ vezetői, illetve a világ legnagyobb agyasai jutnak be és néhány kivételezett.


Max rövidebb ideig húznánk, úgy, hogy sok embert meg kellene ölnünk idővel ételért.

2023. okt. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Fegyvert kell szerezni sok lőszerrel, és folyamatosan mozgásban lenni feltűnés nélkül. Halászat, vadászat az egyetlen lehetőség a túlélésre. Idegen embereket lehetőleg kerülni.


Az emberek ha elkezdenek igazán éhezni, vérszomjas farkasokká válnak.

2023. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szeretnék tulelni egy ilyet. Mindig az Út című film jut eszembe, inkább a gyors halál, mint hónapokat, éveket szenvedni még. Mi értelme lenne egy elpusztult világ romjain tengődni?
2023. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%
Lehet sehogy, de valszeg mad max szerube vagnam magam. Magam kore gyujtenem azt az egy kezen megszamolhato mennyisegu embert aki szamit. Keresnenk egy minel biztonsagosabba teheto helyet, felfegyverkeznenk es betaraznank minel tobb kajat, vizet stbt.. ami kell. Utanna csak magunkkal es egymassal foglalkoznank akar mas civilek karara is
2023. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
6. Mert nem kizárt, hogy lesz majd egy nagyobb háború.
2023. okt. 22. 12:25
 17/30 A kérdező kommentje:
8. Mondanál példát mindkettőre?
2023. okt. 22. 12:27
 18/30 anonim ***** válasza:
65%

"6. Mert nem kizárt, hogy lesz majd egy nagyobb háború."


így van nagyon nagy háború lesz megálmodtam!!4

2043. 12. 12-én jönnek az alienek és egy halálcsillaggal felrobbantják a földet

2023. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
18. Honnan veszed, hogy nem lehet közel, pl. a III. világháború? Én is sok mindenben nem hittem eddig. Elképzelhetetlennek tartottam, hogy én megéljek egy ilyen világválságot, aztán mégis mi volt a covid idején? Két évre lebénították az embereket. Viccelődhetünk ezzel, de most is bombáznak ártatlan embereket. Az egy dolog, hogy nem itt, de honnan tudod, hogy jövőre nem mi vagyunk a következők?
2023. okt. 22. 16:13
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
imádkozzatok jézushoz hogy állítsa meg az alieneket csak úgy kerülhetjük el a galaktikus háborút ha mindenki megtér az egyetlen és igaz istenhez
2023. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!