Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élnél túl egy háborút...

Hogyan élnél túl egy háborút vagy egy apokalipszist?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 00:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, miért félted annyira a nyomorult életedet? Előbb-utóbb úgyis elpusztulsz te is, sokat nem számít, mikor. Mégis mit csinálnál a plusz évekkel? Ugyanúgy telnének a napjaid mint eddig.
2023. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Már a kezdetén kipandáznék, tutira.
2023. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Engem pl kicsit se benitott le a kovid, sot jo idoszak volt
2023. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
21. Hát nagyon nem. Fiatal vagyok még, és sok mindent megszeretnék élni. Családod, unokákat, sok helyre elutazni, sikeres lenni a munkámban, érdekes emeberekkel ismerkedni, bulizni, élményeket szerezni. Ha nem így lenne, öngyilkos is lehetnék. Akkor minek élni? Köszönöm szépen, nem úgy szeretnék meghalni huszonévesen, hogy fejbe talál egy kóbor lövedék, meg ott szenvedjek. Vagy ne adj' Isten ne találjon fejbe, de évekig nyomorúságban, szegénységben kéne élni. Mert a jelenlegi életem egy kicsit sem "nyomorult". Tudom, hogyha itt is kitörne egy háború, nem sokat lehetne tenni, de akkor sem várnám ölbetett kézzel a házamban, hogy megöljenek.
2023. okt. 23. 12:21
 25/30 anonim ***** válasza:

#24 Értelek de ha hazánkat is érintő háború lesz akkor abból világháború lesz és a világháborúból pedig atomháború.


Atomháború esetén a radioaktív anyag belekerül a földbe, ivóvízbe, növényekbe ami bekerül a szervezetedbe és nagy eséllyel daganatos leszel amiben meghalsz úgyis.


Persze ha már magába a háborúba nem haltál bele.

2023. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

21


Te nem félted a nyomorult életedet? Dehogynem, magadtól még az orosz katonákat is leszopnàd érte. Épp ezt akarja, hogy ugyanúgy menjen tovább az élete mint most, te féreg.

2023. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha jön az atom, nem kell leszopni senkit, nem is lenne kit, távolból egy gombnyomással megsemmisítenek mindenkit válogatás nélkül egy szempillantás alatt. Ha így lesz, így lesz, én leszarom, nem fogom gyáva nyúlként menteni az irhámat.
2023. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
25. Azt senki nem tudhatja.
2023. okt. 23. 21:35
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel ezelőtt volt egy műsor a TV-ben, ez volt a Túlélési praktikák.

Voltak olyan személyek, akik megvoltak róla győződve hogy lassan itt a vég, és ezek alapján megtettek mindent hogy valamennyire felkészüljenek rá.

Gazdasági összeomlásra, Járványokra, és voltak akik Atombunkereket építettek. Utána nem sokkal, kb... 1 tucatnyi ilyen műsor kijött. Ezekből sok hasznos infót lehetett tanulni.


Személyes vélemény szerint, ezekre úgy lehet a legjobban felkészülni, hogy kint laksz vidéken, és ott felhalmozol rengeteg élelmiszert, ívóvizet, ruhákat, fegyvereket és lőszert, és megtanulsz úgy élni, hogy akár ezek a készletek, hosszú ideig kitartsanak. Persze ez rengeteg pénz. Folyamatosan tanulsz és képezed magadat, és családodat. Többségben nagyobb esélyed lesz a túlélésre.

Atomháborútól én nem tartok, mert akkor az egész bolygónak vége lenne. A világvezetői sem ennyire ostobák.

Én, inkább egy Gazdasági összeomlástól tartok, amikor a pénznek már nem lesz semmi jelentősége, és a folyamatosan változó időjárásoktól.

Magyarországon, kevesen foglalkoznak ezzel, ők a prepperek.

2023. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
41%
A kérdező csak magára gondol, ő bulizni szeretne egész életében meg luxusban élni, a vezetők is hasonlóan gondolkodnak, nem fognak atomot dobni mert akkor egy föld alatti bunkerben várnák a halált ahelyett hogy a tengerparton süttetnék magukat de ha a világ öszes atombombáját felrobbantanák akkor se történne semmi csak felvernék a port, a radioaktív anyagok hamar elbomlanak és a természet megújítaná magát, nem lenne világvége, a mélytengeri élővilágot meg egyáltalán nem érintené hogy a felszínen robbantgatnak, az életet nem tudja kiírtani az ember, ahhoz túl jelentéktelen faj.
2023. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!