Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy "bevonódtam érzelmileg", akivel a szakmájából adódóan találkozik pénzért cserébe?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Tehát magyarán qrvához jár a pasi.

Mit jelent? Szeretne ingyen dugni.

2023. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Mi van?!Egy nő meg egy férfi találkozna a pasi szakmájából adódóan pénzért.Tehát nem legjobb barik vagy rokonok vagy ilyesmi.És a pasi ezt mondta a nőnek.Ez mit jelent?

Miért kell ennyiből arra következtetni, hogy prostizik a pasi és hogy a nő prosti?!Gyerekek...

2023. okt. 22. 18:03
 3/23 A kérdező kommentje:

Az előző kommentet azért írtam, ha netán más is félreértené, pedig szerintem a kérdés elég konkrét és semmi prosti téma nincs benne.

Szerintem elég egyértelmű is , hogy a kérdésben a férfiről van szó, aki a nőhöz jár a szakmájából adódóan, és nem ingyen.

2023. okt. 22. 18:06
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Még mindig totál érthetetlen, amit írsz.
2023. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindenki érti, aki akarja.Hivatalos kapcsolat volt köztük, fizetett szolgáltatásért-semmi szexuális okoskák-a nő a férfinak, ezért találkoztak, a férfi munkájából adódóan, a nő meg ügyfél volt mondhatni.És a férfi azt mondta egyszer a nőnek, amikor jött elköszönni tőle, hogy többet nem fognak találkozni, hogy bevonódott érzelmileg és úgy emlékszem azt is mondta ilyen még nem történt vele.Ez vajon mit jelenthetett a férfi szemszögéből?
2023. okt. 22. 18:46
 6/23 anonim ***** válasza:

Na csak meglett érhetőbben :)

Kb annyit, hogy vonzódni kezdett hozzád. Mivel valószínűlrg van párja/ családja, őket választotta helyetted. Elvileg ez lenne a normális.

A férfi ezért, elcserélte az adott céget egy munkatársával, hogy még véletlenül se találkozzon veled.

2023. okt. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak, ha vonzódunk valakihez szerintem nem ÉRZELMILEG vonódunk be, azért is tettem fel a kérdést
2023. okt. 24. 19:01
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a kérdés megfogalmazása tényleg kőkeményen azt sugallja hogy egy férfiről van szó aki beleszeretett a prostiba, akit rendszeresen látogatott 😂😂😂
2023. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó!Tényleg rendszeresen látogatott, de az ő szakmájából kifolyólag, és nem pénzért jár nőkhöz szexelni miután még ez lesz a következő találgatás.Csók sem volt, nem, hogy szex.Csak egy kis tapogatózás volt, semmi több. 😉
2023. okt. 24. 22:38
 10/23 A kérdező kommentje:
Válaszolsz a kérdésemre is szerinted konkrétan mire gondolhatott, ha már kommenteltél, légyszi?😊
2023. okt. 24. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!