Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy "bevonódtam érzelmileg", akivel a szakmájából adódóan találkozik pénzért cserébe?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 13:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
29%

#10

Szimpátiára, ami ezek szerint kölcsönös lehetett de erősen. És ami szépen lassan alattomosan valami többé is válhatott volna, de ezek szerint valami olyanná ami erősen bekavart volna a ffi magánéletébe és talán szakmailag is etikátlan lett volna. Bár szerintem 99%-a az embereknek tojik az etikára, ha fejest lehet ugrani egy jó kis flörtölésbe/szexbe, tapasztalat... :)

2023. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Szerintem azt jelenti többet kezdett érezni, mint szimpla szimpátia és/vagy szexuális vágy.Akár valami szerelem-féleség.Azért tettem fel a kérdést más vajon hogy látja, jól gondolom-e.
2023. okt. 25. 00:00
 13/23 A kérdező kommentje:
"szó aki beleszeretett a prostiba" De, ha szexről lett volna szó pénzért, akkor te is erre gondoltál volna, hogy érzelmileg bevonódott állítása szerint, ami annyit tesz beleszeretett.Én is valami hasonlóra gondoltam a kifejezésmódja alapján.
2023. okt. 25. 00:02
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Túlgondolod. Nekem is olyan munkám van, ahol nagyon-nagyon nem jó, ha érzelmi köteléket alakít ki az ember az "ügyfelével". Ez nem feltétlenül szerelem, szimplán lehet egy erősebb szimpátia is, akár barátság/sajnálat bármi. Én is kétszer adtam át embert másnak, egyszer mert bizonyos dolgokban nagyon hasonlít rám, és túlzottan szimpatizáltam vele, másodszor meg megsajnáltam, mert elég szar helyzetben volt, és a munkán kívül is azon agyaltam, hogyan segíthetnék neki stb. Egyszer sem szerelem miatt történt.

Aki ilyen szakmában van, hidd el, nagyon figyel a jelekre, nem jut el a szerelemig, hamarabb lead téged.

2023. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ha barátság/sajnálat, együttérzés bármi lenne, ahogy írod, akkor BAROMIRA örült volna felgyógyultam testileg és lelkileg egy elég komoly dologból, amit anno végigkövetett.Ha csak embetileg érdekeltem volna , a szívén viselte volna a sorsom, azaz nem tárgyilagos lett volna.Sőt,neki is lett betegsége, és érdekelte volna mitől gyógyultam így meg.Egyébként nem gyógyszer volt, külföldről rendelt epég drága készítmény.De azt mondta látni sem akar, és, ha én lennék az egyetlen a világon sem kellenék, előtte meg szerelmesen nézett rám, az arcom simogatta annyiszor, csókot dobott, amikor elment,amikor megfogta a kezét sokáig fogta a kezem ő is, azaz nem engedte el.Ha valakinek érdekel a sorsa, emberileg szimpatizálok vele baromira örülök jobban van, eljön egy ebédmeghívásra, esetleg én is kipróbálom mitől lett jobban, ha már beteg vagyok, nem ilyeneket mondok... Plusz ahogy mondta, hogy bevonódott érzelmileg, és ilyen sosem fordult elő vele előtte.Na már most azt meg te sem gondolhatod komolyan, hogy egy szimpla szimpátia vagy sajnálat/részvét még sosem fordult elő vele amikor annyi éve csinálta azta munkát. :)
2023. okt. 25. 12:45
 16/23 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted szex közben egy prostiba bele lehet szeretni, és be lehet vonódni így érzelmileg, de egy nem prostiba, évek ismerettsége és sok találkozás és beszélgetés hatására meg nem, mert ott csak szimpátiát és/vagy sajnálatot jelenthet az érzelmi bevonódás...világos.😂
2023. okt. 25. 12:48
 17/23 A kérdező kommentje:
Egyszer sem szerelem miatt történt az átadás?Gondolom nem simogattad az arcát, nem fogtátok egymás kezét, nem néztél rá szerelmesen, amikor mentél el nem dobtál neki csókot, nem mondtad, ha 20 évvel fiatalabb lennél most vagy, ha 20 évvel előbb találkoztok és gondolom egyiknek sem mondtad,hogy bevonódtál érzelmileg és még ilyen sosem fordult elő veled, de lehe tévedek, mert veled is ez volt.😃😃😃
2023. okt. 25. 13:01
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Most magadat győzködöd, hogy szerelmes beléd? Szerintem eléggé red flag, hogy az orvosod rád cuppant.
2023. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem az orvosom.Senki nem írt ilyet sehol.Nem is járok orvoshoz hosszabb távon.De egy ideje meg egyáltalán nem.

Csak kérdeztem nálad is volt-e ilyen.Nem véletlen.😉 Magamnak nem kell bizonyítanom szerelmes, mert én tudom, csak az 5% kétely miatt tettem fel a kérdést, de mivel te senkivel nem viselkedtél így ezért nem mérvadó.Te nem is vonódtál be érzelmileg senki kapcsán úgy,mint ő velem kapcsolatban ezek szerint, ezèrt fura volt a saját eseted felhozni ebben a szituban, ami kiderült tök más.😃😃

2023. okt. 26. 19:23
 20/23 anonim ***** válasza:
94%
Te összevissza beszélsz.
2023. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!