Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy férfi azt...

Mit jelent, ha egy férfi azt mondja egy nőnek, hogy "bevonódtam érzelmileg", akivel a szakmájából adódóan találkozik pénzért cserébe?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 13:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ilyen kijelentéseket én is tudok tenni indok nélkül.Tudod mi a te bajod?Nem tudod megindokolni miért is.Főleg miután bebuktattalak, mert te közel sem viselkedtél így senkivel, nem is vonódtál be érzelmileg, mégis azzal jössz te is voltál így,mint a kérdésben szereplő illető.Hát nem. ;)
2023. nov. 6. 10:03
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Durván, betegesen megszállottnak tűnsz a kérdés alapján...

S ha szerelmes beléd is mi van? Megmondta, h nem akar látni többé.

Most majd rámászol, vagy mi lesz?

2023. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

A kérdésed a magyar értelmezés szerint: A nő prosti, jár hozzá a férfi, és mivel érzelmileg megszerette a nőt, ezért ezután már nem találkozhatnak, vagy tényleg ingyen szexre próbálja hívni nőt....


A kérdésed, miután kibogozhatóvá vált néhány további hozzászólásod után: A férfi valamilyen bizniszügyben rendszeresen felkereste a nőt, akihez a sok együtt töltött idő miatt elkezdett vonzódni, és hogy a saját családja épségét megtartsa - esetleg a nő házasságára ne jelentsen veszélyt - elmondta a nőnek, hogy vonzódik hozzá, ezért a jövőben nem találkozhatnak.... (szerintem így érthette a 6. is....)


Nem akartam semmi bántót írni, én is sokszor nehezen megérthető vagyok, azért fejtettem ki, hogy talán ezután igyekszel pontosabban fogalmazni, konkrétabb körülményeket leírni, és ezáltal sokkal jobb lesz a kommunikációd :) Remélem megfogadod és sikerül ezen javítanod


Ha mindegyik egyedülálló volt, szerintem kár volt befejezni legalábbis a találkozás részét, ha a biznisz ügynek vége is volna....

Ha a férfi volt családos, akkor nagyon becsülendő a férfi hűsége!!

Ha a nő volt családos, akkor egy igazi barátra talált a férfiban, aki tiszteli a nő családos helyzetét és jót akar neki, ezért lelép, mégha egy barátságnak vége is szakad.....



Ez természetesen a saját véleményem, mindenki úgy gondolja ahogy szeretné

febr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!