Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A temető kukájából kiszedve...

A temető kukájából kiszedve ezt a koszorút vihetem a rokonom temetésére?

Figyelt kérdés

Péntek délután szedtem ki a temető egyik kukájából, de mások is szoktak kivenni ilyesmiket és van úgy hogy 4 koszorúból összeraknak egyet-kettőt.

Én ezt találtam, csak a csomagolást kell cserélni rajta, kicsit megtisztítani a műanyag cuccokat, eligazítani oszt jó lesz az nem?

Egyik ismerősömnek virágos boltja van, már odaadtam neki hogy készítse el, de azt szégyelltem mondani, hogy hol találtam.

Tudom hogy kicsit talán kegyeletsértő is, de utálok temetésre menni és utáltam a rokonomat is, csak a szüleim erőltetik cirkuszolva hogy legyek jelen a temetésen és ne üres kézzel menjek, mert leátkoznak a rokonok.

Nem vagyok fösvény, csak utálok értelmetlen dolgokra költeni, ráadásul nekem semmi közöm az illetőhöz, csak ugye a "színházban" részt kell vennem...


[link]


[link]


A virágok így néznek ki, elég jó állapotban.


[link]


2023. okt. 22. 16:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
10: de hát pont ez a túl sok figyelem, hogy 1 szál virág helyett koszorút csináltat, amihez meg alapanyagot is kellett szereznie.
2023. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen jó lesz. Ha valami kaját is találsz a kukában, akkor enni is tudtok valamit.
2023. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el. Ha átalakítod már nem ugyan az. A többit majd a lelkiismereteddel megbeszélitek. Én a piacon szoktam összeszedni az árusok elszórt művirágait és alkotok belőle valamilyen díszt. De azért kukából nem szedném ki. Már csak azért sem, mert ha meglátnak ahogy megyek el a temetőtől a csokorral, nem biztos, hogy a kukázásra fognak gondolni,sajnos sokan lopkodnak virágokat...
2023. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vihetnéd?
2023. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Először azt hittem ez valami hülye vicc. Aztán megnyitottam a képeket és rájöttem, hogy nem az. Mekkora ász vagy már, bro! 🤣

Amúgy tényleg nincs olyan rossz állapotban, de a pofámról lesülne a bőr már magától a tudattól, hogy egy kikukázott művirág izével adjam meg a végtisztességet, akármilyen is volt a kapcsolatom az illetővel. Nyüves 5000 Ft-ot a föld alól is előkaparnék egy új koszorúra. Lehet, hogy a virágárus is a temetőből szedi össze a szemétből az új koszorúra való művirágokat, de az legalább nem az én lelkemen szárad. (Viszont van olyan szituáció, amikor megérteném, ha valaki ezt vinné temetésre. Amikor minden fillér számít és választani kell, hogy a gyereknek adjak enni vagy koszorúra költsem az utolsó ötezresemet. Ez esetben sem szép dolog, de a kényszer nagy úr.)

2023. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!