Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tartanak rasszistának...

Miért tartanak rasszistának mikor mindig kihangsúlyozom hogy csak a rossz fajtákat nem szeretem?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 05:57
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz az alatt, hogy fajta? Faj? Kulturálisan tarthatsz elviselhetetlennek egy vagy több embert, de nem általánosíthatsz sem kulturális, sem biológiai jegyek alapján.
2023. okt. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert Te meg - feltételezem - a bőrszínt, az etnikumot hangsúlyozod, nem csak a rossz tulajdonságot veted meg. Mert amúgy megveted azt, aki lop, akkor nem mindegy, hogy kínai vagy sváb?
2023. okt. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Részleteznéd? Mit nevezel rossz fajtának? Az általánosítás minden esetben "rossz fajta" gondolkodásmódra utal....
2023. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Elvileg csak ember van, és abban is van jó-rossz. Nincs egyéb megkülönböztetés egy civilizált országban.
2023. okt. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki azt mondja, hogy nem szereti a "rossz fajtákat", az rasszista. Van jó és rossz ember, bőrszíntől, szárazástól függetlenül. Kiemelheted, hogy milyen tulajdonságokat, cselekedeteket ítélsz el, de általánosságban elítélni etnikumokat emiatt butaság és felelőtleség.
2023. okt. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a fajtákra felosztást minden bizonnyal rassz alapján végzed.
2023. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem mindegy az hogy milyen rasszú az elkövető

Nem mindegy hogy valaki betör egy boltba vagy inkábbvalaki otthonába ahol 50 forintért megkéselnek egy öreg embert....

Nem csak bűnözésről van szó

Nem mindegy hogy pár alkesz zenélget éjszaka vagy egy csapat ogre üvölteti azt a zajt amit csak ők tudnak elviselni

Vagy is rassz szerint nagyon is különböznek a rossz emberek


De milyen érdekes ha azt mondanám nem szeretem a hangoskodó franciákat vagy bárkiket akik szeretnek durvábban bulizni az senkit nem zavarna

2023. okt. 24. 12:35
 8/10 A kérdező kommentje:

Pl azt a borzasztó jajjgatást is csak cigányokról hallunk fehér ember ilyet nem csinál

Vagy bemegy a postára és ordítozik hogy neki pedig most kell a cslaadi nem intéz el valami papírt ilyet se lattam meg fehér embertől igy nagyon nem mindegy hogy ilyeneket csinálnak vagy sem

2023. okt. 24. 12:36
 9/10 A kérdező kommentje:

Persze ez úgy szokott lenni hogy:

-te utalod a cigányokat?

-nem, csak a rossz fajtákat

2023. okt. 24. 12:46
 10/10 xp ali ***** válasza:
Rasszista vagy, fogadd el. Asszony szt én is az vagyok. De amúgy az is rasszizmus, amikor azt mondod, hogy a négerek jó sportolók. Mostmár kirekesztőnek hívják. Sokszor az az érzésem, hogy vannak emberek, akik csak azon agyalnak egész nap, hogy min lehetne még megsértődni és hogy miért tudnának mást kirekesztőnek nevezni. :D
dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!