Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az imént voltam az Ofotértben,...

Az imént voltam az Ofotértben, ahol a hölgy azt mondta nekem, hogy a mai napon nincs náluk látásvizsgálat. Azért hazudta, mert cigány vagyok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden azért történik, mert valaki cigány.

Meg kellett volna kérdezni melyik napon van akkor, és az alól nem tud kibújni, amikor ismét megjelensz. Vagy időpont egyeztetést kérni.

2023. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fél órával a zárás előtt voltam
2023. okt. 26. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Sok helyen nincs minden nap látásvizsgálat, tehát simán elképzelhető az is.
2023. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes látásvizsgálatra bejelentkezni. Október végéig ingyenes a kijelölt boltokban.De nem úgy, hogy csak beesik az ember.

Aki a látásvizsgálatot végzi, nem biztos, hogy teljes nyitvatartási időben dolgozik.

2023. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ofotért-nél még nem próbáltam, de nálunk az optikában csak előzetes bejelentkezéssel van látásvizsgálat. Lehet, hogy az Ofotért is ilyen.
2023. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A látásvizsgálatot szakember végezheti csak el. Lehet az adott üzletben aznap nem volt erre megfelelő képesítésű alkalmazott, vagy korábban véget ért a napja és csak eladó szakképesítésű személy volt az üzletben,aki kiszolgálnák ki tudott volna, viszont látásvizsgálatot nem végezhet.
2023. okt. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért mondta, de Te azért nem érted a helyzetet.
2023. okt. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem
2023. okt. 27. 15:07
 9/11 anonim válasza:
100%
Igen azért, véletlenül sem mert fél órával zárás előtt voltál mikor a vizsgálót beüzemelni legalább 10 perc. De nyilván bármi van az biztos hogy cigánygyűlölet miatt.
nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A lakhelyemen (vidéki kisváros) az Ofotért üzletben előzetes időpont egyeztetés után kerülhet sor szemészeti vizsgálatra.A 6. válaszoló nagyon pontosan leírta. Nálunk azt hiszem, heti kétszer van kint a doktornő.
nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!