Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért, mitől lettek az emberek...

Miért, mitől lettek az emberek ennyire tohonyák, tötymörgősek?

Figyelt kérdés
A többség mindent olyan ráérősen, kényelmeskedve csinál. Gyerekkoromban még ránk szóltak, ha sokat pepecseltünk.
2023. okt. 31. 07:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Ezt én is észrevettem. Ha nem szeretek emberek közé menni, akkor ez az egyik ok. Én mindig sietek, gyorsan és hatékonyan oldok meg feladatokat pl.vásárlás, ügyintézés vagy nagy tömegben való haladás. Mindenki csak áll, folyik a nyál a szájából, ráérősen mozog és nagyon kiborító. Mondják, hogy türelmetlen ember vagyok, ez igaz is, de valahogy olyan érzés, mintha rossz bolygón rakott volna le a gólya. Ez a világ nagyon nem nekem való.
2023. okt. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem már az is valami, hogy ez nem csak nekem tűnt fel.
2023. okt. 31. 07:36
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Te miért kapkodsz, rohansz? Én biztosítok magamnak mindenre időt és nem tohonya, tötymörgős vagyok hanem inkább megfontolt.
2023. okt. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szeretek mindennel gyorsan elkészülni.
2023. okt. 31. 07:47
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
#1 vagyok nekem pl nincs jogsim, nem tudok vezetni. De ha lenne, az úton azért észnél lennék :)
2023. okt. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam gyorsan hajtani. Ha már a vezetés: na, az kiakaszt, amikor teli zöld van már, és akkor rakja be szép nyugodtan egyesben a váltót.
2023. okt. 31. 08:03
 7/21 A kérdező kommentje:
*egyesbe
2023. okt. 31. 08:03
 8/21 anonim ***** válasza:
13%

"Lassan járj, tovább érsz."

Nem véletlen született meg ez a közmondás.


A sietésből könnyen lehet értelmetlen kapkodás (amivel lehet több időt veszít az ember, mintha nem kapkodna), könnyen keletkezhetnek balesetek, mint pl. a vasúti átjáróknál:

Ebből https://www.youtube.com/watch?v=vC-n_lrPhHY

Könnyen lehet ez a végeredmény: [link]



"kiakaszt, amikor teli zöld van már, és akkor rakja be szép nyugodtan egyesben a váltót."

Nem csodálkoznék, hogy a telefont nyomkodta addig, a gyorshajtók, a büntetőfékezők, a záróvonalon előzők (ez a három együtt is előfordul), a piroson áthajtók, a zebrán lévő gyalogosok között áthajtók mellett ők is jelen vannak.

2023. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Én is megfigyeltem, és zavar. Konkrétan az emberek többségében megalszik a tej a szájában. Nagyon idegesítő, amikor feltartanak. Hogy ők ráérnek oké, tötymörögjenek magukban, de ne az én kontómra!
2023. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
többségének
2023. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!