Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van mostanában ennyi...

Miért van mostanában ennyi piszmogó, tötymörgő ember?

Figyelt kérdés
A boltban, az utakon, a tömegközlekedésen... Olyan kényelmes, fejben teljesen máshol járó emberek vannak, hogy az döbbenetes. Gyerekkoromban már rég ránk szóltak, hogy figyeljünk oda arra, amit csinálunk. Pedig az csak bő húsz évvel ezelőtt volt.
2022. aug. 27. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért van ennyi unatkozó nyuggerhez hasonló pattogi itt a Gy.k.-n, akik ilyen kérdéseket írnak ki?
2022. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nehogy már csak nekem tűnjön fel! 😄
2022. aug. 27. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Pont az a gond a világgal hogy mindenki rohan. Az ember már észre sem vesz semmit, mert nem áll meg egy pillanatra sem, mindent autopilóta üzemmódban csinál, úgy él mint valami ösztönlény, és így viharzik el mellette az élet.

Én kifejezetten értékelem azokat akik nem rohannak és igyekszem én is a pillanatban lenni, lassítani. Sajnálom igazából azokat akik csak elintéznivalók sorának élik meg a napjaikat és közben gyomorgörcsük van a stressztől, és ilyen hülyeségeken mérgelődnek.

Te sem lennél ilyen frusztrált ha változtatnál és elkezdenél tudatosabban élni.

2022. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

" Gyerekkoromban már rég ránk szóltak, hogy figyeljünk oda arra, amit csinálunk"

Valószínűleg nekik is mondták gyerekkorukban, az eredményt láthatod.

Egyébként pedig nekem is feltűnt, hogy sok a bamba ember, de én nem húzom fel magamat rajta. Az ő szemükben te egy kapkodó idegbeteg vagy, aki mindig rohan - te pedig piszmogó, tötymörgő embereknek látod őket. Ez van, nehéz kezelni a többi ember miénktől eltérő szokásait.

2022. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Miért zavarnak téged?


Freud szerint azt gyűlöljük a legjobban a másik emberben, amit önmagunkban nem tudunk elfogadni.


Például utalom a melegeket, és lehet hogy ez amiatt van mert bennem is van látens homoszexualitas.

2022. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na, a melegeket pont nem utálom. Igazából eszembe sem jutnak.
2022. aug. 27. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy dagadt minisztertől, aki önmaga sem egy Forma-1-es gyorsaság a hasa miatt, mit vársz? Tonga miniszterelnöke is különb, mint "ez".
2022. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Darius- ***** válasza:
0%
Engem is irritálnak, egyéb nincs csak a panasz, a rinya és hogy mi a baja. Csak a kényelem.
2022. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nálam az egyik lett legfontosabb tapasztalat, amire így harmincas éveim (majdnem) középére rájöttem, hogy f*sznak kell mindig mindenhova rohanni, attól nem lesz jobb semmi sem.
2022. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha a saját életed megélésére koncentrálnál, akkor nem lenne időd ilyen, a világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló eseményeket boncolgató "kérdések" feltételére. Valójában te "tötyörögsz", - ha innen nézzük!
2022. aug. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!