Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik volt a jobb nézet?...

Melyik volt a jobb nézet? Mindent rejteni, ami nem normális vagy megmutatni, mint ma?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik volt a jobb?

Ma már divat műlábbal tiktokozni, instázni, youtuberkedni, különösen, ha fiatal az illető. Régen az ilyet elrejtették, sőt azon voltak, hogy kevésbé legyen látható.

S itt most nem a "jajmitszólnak"-ra gondolok, hanem valószínűleg azért, hogy ne sajnálják le őket.

Ez a nagy "vállalom magam" nem azért van, hogy kicsit azért sajnáljatok?

Csak kérdezem.


Ugyanez a terhesruhákkal is. Régen el kellett takarni rendes terhesruhákkal, nem volt való közszemlére tenni a nagy terheshasat, mert az magánügy volt. Most meg úton-útfélen mutogatják, már a tapadós sem elítélendő. Ez egyfajta dicsekvés, hogy nézzétek, sikerült teherbe esnem? Vagy mi?

Tényleg nem értem.


2023. okt. 31. 22:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Például régebben 40 körül a nők felcsapták a fekete főkötőt és a kendőt és öregnénikékké váltak egycsapásra, most nézz meg egy fitt 70-es nőt.

A világ mindig változik, de nem mindig előremutatóan, hanem oda-vissza hullámzik mint az óceán.

2023. nov. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%

"Ácsibácsi, én itt nem véleményt nyilvánítottam, csak tényeket közlök és kérdezek.

A véleményemet nem ismeritek, és direkt nem, mert nem engem kell bírálni, hanem a kérdésemre válaszolni."

... és ezt is te írtad:

"az is egyfajta dicsekvés, mivel nem kérdezte senki. Ha kérdezik és akkor mutatja meg, az nem dicsekvés."


Ez utóbbi - sok minden más általad leírttal együtt - a te véleményed, nem tény. Eleve az egész kérdésed merő provokálás, játszhatod a bambát, hogy nem érted, miért írom ezt, de ordít már a kérdésből is, hogy csak kötekedni akarsz, a további hozzászólásaid csak megerősítik ezt.

2023. nov. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

Mint minden más esetben is, itt is az arany középút betartása lenne az ideális.


Azaz sem rejtegetni, de külön kitenni közszemlére és mindenki arcába tolni sem célszerű.


Nekem nagyon nem mormális ez a mai, szinte kérkedő mentalitás. De az agyontabuzás sem.

2023. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam most a kommenteket, nincs kedvem hozzá.

A kérdésre próbálok koncentrálni.

'Normális'? Mi a normális?

Ezt Neked kell eldöntned, hogyan érzed, hogyan reagálsz, rajtad múlik.

Nem tudom, más volt régen és más most.

Miért kellene ezt összehasonlítani? Mi értelme lenne? Semmi.

2023. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%

"Ez egyfajta dicsekvés, hogy nézzétek, sikerült teherbe esnem? Vagy mi?"

Nem, az egy ruha 🤷‍♀️. Olyan, mint a többi ruha. Inkább azzal foglalkozz, hogy ne dicsekedj a pulóvered ujján kilógó kézfejeddel.

2023. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, pont, hogy ezek nem tények, amiket közöltél. Ezek benyomások. A tieid. Neked van dolgod vele. Óriási a különbség. Az egyik a valóságban van, a másik a fejedben. Ha nem tudod kezelni, a gondolattorzításokra vannak terápiák. Kognitív, séma, stb.
2023. nov. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
89%

De amúgy miért ne lehetne a terhességgel dicsekedni?

Vagy azzal, hogy műlábbal vezet valaki?

2023. nov. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!